MMA PLUFCNowy mistrz UFC nagrodzony luksusowym i drogim Mercedesem! [Wideo]

Nowy mistrz UFC nagrodzony luksusowym i drogim Mercedesem! [Wideo]

Petr Yan (15-1) podczas hitowej gali UFC 251 został nowym mistrzem kategorii koguciej. Rosjanin dostał szansę po sześciu zwycięstwach z rzędu. ”No Mercy” może cieszyć się podwójnie, bo w kraju został nagrodzony luksusowym samochodem!

Petr Yan ostatni pojedynek stoczył na Fight Island i nie było to łatwe starcie. 27-latek zmierzył się z doświadczonym Jose Aldo (28-7), którego spokojnie możemy zaliczyć/uznawać jako legendę tego sportu. Brazylijczyk postawił się i zrobił wrażenie choćby niskimi kopnięciami. Yan pokazał swoją ogromną siłę fizyczną i ostatecznie w parterze zastopował byłego mistrza!

Petr Yan dostał luksusowego i drogiego Mercedesa!

Petr Yan (15-1) może cieszyć się podwójnie, ponieważ może na stałe zasiąść i poczuć dużą moc Mercedesa-Benz GLE 350. Rosjanin nowy nabytek dostał od Igora Altushkina, który jest szefem rosyjskiej kopalni miedzi. Dodać również trzeba, że Mercedes jest wart 400 tysięcy.

”No Mercy” zaistniał i został zauważony jeszcze jako mistrz ACB (rosjanin walczył w czasach, gdy jeszcze panowała poprzednia nazwa). Nie mogło być inaczej, gdy przypomnimy sobie dwa kapitalne starcia z Magomedem Magomedovem, które na zawsze zostaną zapamiętane i zapisane w historii organizacji.

Sybirak w UFC zadebiutował pod koniec czerwca 2018 roku, gdy w Singapurze już w pierwszej odsłonie zastopował Teruto Ishihare. Kluczowe dla walki o tytuł były ostatnie starcia. Yan pewnie pokonywał uznane nazwiska, a w mediach społecznościowych deklarował, że jest gotów walczyć o najwyższe laury. Jak widać nie były to przypadkowe i buńczuczne słowa. Petr jednogłośną decyzją sędziów pokonał Johna Dodsona oraz Jimmie Rivere. Była też dominacja i wielki nokaut! Mowa o starciu na UFC 245, gdy na początku trzeciej odsłony wysokim kopnięciem znokautował powracającego Urijaha Fabera.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak liczył na zwycięstwo Pudzianowskiego! Wy też byliście zaskoczeni?

Krystian Pudzianowski zadebiutował podczas ostatniej gali FEN. Brat Mariusza niespodziewanie przegrał z byłym hokeistą Piotrem Szeliga

Martin Lewandowski ma inne zdanie! Zgadzacie się?

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zapowiada, że będą walczyć o ”Gamera”. Martin zapewnia, że reprezentant Czerwonego Smoka ma za duże wymagania nawet dla UFC