MMA PLKSWMartin Lewandowski o sytuacji Gamrota: Najlepiej będzie mu w KSW!

Martin Lewandowski o sytuacji Gamrota: Najlepiej będzie mu w KSW!

Mateusz Gamrot (16-0) nie ukrywa, że po wypełnieniu kontraktu z KSW będzie chciał spełnić swoje marzenia i sprawdzić się w największej lidze świata. Przypomnijmy, że ”Gamer” ma w kontrakcie jeszcze jeden pojedynek. Do głosu doszedł również Martin Lewandowski – jeden z właścicieli KSW.

Mateusz Gamrot po prawie dwóch latach przerwy wrócił do klatki największej organizacji w naszym kraju. Przez ten czas widzieliśmy duże zamieszanie co do tego, gdzie swój następny pojedynek stoczy ”Gamer”. Dwie strony ostatecznie doszły do porozumienia i mieliśmy już pewność, że Gamrot stoczy jeszcze parę walk w organizacji KSW.

Podczas walki wieczoru KSW 53 mieliśmy dopełnienie trylogii z głośno krzyczącym Normanem Parke (28-7-1). ”Gamer” udowodnił, że zrobił jeszcze większe postępy i jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. Reprezentant Czerwonego Smoka był bezlitosny i straszył w klatce! Gamrot porozbijał przeciwnika, którego nie dopuścił lekarz do kontynuowania walki w trzeciej rundzie.

Martin Lewandowski: Nikt mu tyle nie zaproponuje, także UFC!

Mateusz Gamrot (16-0) zadeklarował, że czeka na propozycje. Jeśli oferta będzie duża i spełni jego wymagania to reprezentant Czerwonego Smoka może przemyśleć pozostanie w KSW oraz przedłużenie kontraktu. Na te słowa odpowiedział Martin Lewandowski, który w rozmowie z Przeglądem Sportowym zapewnia, że oczekiwań Mateusza nie spełni także UFC.  

Mateusz przesadza. To jest marzenie ponad stan i nierynkowa stawka. Nikt mu tyle nie zaproponuje, także UFC (..) Oczywiście nie jest tak, że nie chcemy, aby z nami został i nie wykluczam, że będziemy o niego walczyć. Czujemy się współautorami jego sukcesu i wiemy, że najlepiej będzie mu w KSW, co potwierdzają przypadki Mameda Khalidova lub Michała Materli. Po następnej walce możemy usiąść do stołu i rozmawiać, ale o rozsądnych warunkach.

Dodać również trzeba, że swoje zdanie o potencjalnym przejściu Gamrota do UFC wyraził drugi właściciel KSW – Maciej Kawulski. Trzeba przyznać, że obaj widzą to trochę inaczej. Kawulski po gali KSW 53 zadeklarował, że jeśli ”Gamer” za wszelką cenę chce spełnić marzenia to nie będą mu ”rzucać kłód pod nogi”.

Żadna tajemnica. Mateusz Gamrot ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie. Po dzisiejszej mam ochotę go namawiać, aby przedłużyć z nim kontrakt, ale go rozumiem. Jego ambicje/marzenia i nie chcemy już stać mu na drodze. Porozumieliśmy się/dogadaliśmy i oczywiście się wywiążemy, ale chciałbym, aby znał moje intencje. Byłbym zaszczycony jakby dla nas dalej się bił.

Zobacz także:

Brat Pudziana vs Bart Kołeckiego. Co wy na to?

Mamy ciekawy propozycje freak fightu. Pewne jest jedno – emocji byłoby sporo

Juras twierdzi, że Kołecki odrzucił walkę! Co tym sądzicie?

Łukasz Jurkowski zdradził, że Szymon Kołecki dostał propozycje innego przeciwnika. Podopieczny Mirosława Oknińskiego odrzucił tą ofertę