MMA PLBonus BGCWłaściciel PunchDown o kłamstwach Bonusa BGC: Nie kontaktował się nikim tylko publikował!

Właściciel PunchDown o kłamstwach Bonusa BGC: Nie kontaktował się nikim tylko publikował!

Jakub Henke jeden z właścicieli PunchDown, a teraz Slap Fighting Championship postanowił zabrać głos. Jakub wspomniał o sytuacji z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem, który nie zasięgnął potwierdzonych informacji  – tylko publikował post za postem w mediach społecznościowych.

Henke

Przypomnijmy, że ”Bonus BGC” był przejęty po tym jak Artur Walczak trafił do szpitala, a jego stan był ciężki. Piotr Witczak na instagramie twierdził, że ma informacje o stanie zdrowia Walczaka – co teraz ma się okazać kłamstwem.

Witczak wystąpił na gali PunchDown dwukrotnie. Po drugim pojedynku miał duże pretensje do organizacji, ponieważ nie zgadzał się z werdyktem. Co ciekawe po jakimś czasie miał odezwać się do organizacji i poprosić o następny pojedynek. Było to oczywiście chwile po starciu z ”Żuromem”.

Jakub Henke zabiera głos!

Jeden z właścicieli PunchDown postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych. Chodzi również o sytuację z ”Bonusem BGC”.

Nadszedł moment w którym chciałbym pokazać Wam jak historia z Bonusem wyglądała z mojej strony. Dopiero teraz byłem gotowy, żeby to wszystko opisać sam od siebie i opublikować w mediach społecznościowy. Bardzo proszę, przeczytajcie.

Nadszedł moment w którym chciałbym pokazać Wam jak historia z Bonusem wyglądała z mojej strony. Dopiero teraz byłem…

Posted by Jakub Henke on Sunday, February 27, 2022

Zobacz także:

Artur Szpilka jest po pierwszym treningu BJJ! Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

O debiucie Artura Szpilki (24-5,16 KO boks) mówi się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że ”Szpila” jeszcze przed wakacjami pojawi się w klatce. Pięściarz z Wieliczki zapewnia, że rywal musi być sportowcem i najlepiej jakby to był również bokser. Artur jest po pierwszym treningu brazylijskiego jiu-jitsu – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Federacja WBO usuwa z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy! To nie koniec! Co wy na to?

To się dzieje! Prezydent Światowej Organizacji Boksu (WBO) – Paco Valcárcel zdecydował, że usunie z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy. To jednak nie koniec.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis