MMA PLPunch DownDawid Zalewski zawalczy w Stanach Zjednoczonych! Znamy przeciwnika

Dawid Zalewski zawalczy w Stanach Zjednoczonych! Znamy przeciwnika

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 marca podczas Arnold Sports Festival w Columbus, Ohio. Transmisja online dostępna będzie ogólnoświatowo za darmo na Fanmio oraz na kanale YouTube i Facebook Logana Paula.

Zalewski

COLUMBUS, OHIO – (22 Lutego, 2022) Mistrz świata w kulturystyce, hollywoodzki bohater akcji, odnoszący sukcesy biznesmen, ekolog, filantrop, autor bestsellerów i 38. gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger, światowej sławy YouTuber i osobowość mediów społecznościowych Logan Paul, przełomowa platforma dystrybucji cyfrowej Fanmio oraz niekwestionowany lider w slap fightingu i organizacja live eventów ott, polska federacja PunchDown, łączą siły, aby zapewnić adrenalinę i intensywność jednego z najszybciej rozwijających się nowych sportów walki widzom na całym świecie, prezentując Slap Fighting Championship w sobotę, 5 marca 2022 r. z udziałem największych gwiazd slap fightingu, które zmierzą się w pojedynkach na żywo transmitowanych na Fanmio, kanale YouTube i Facebook Logana Paula. 

Prosto ze sceny głównej Arnold Sports Festival w Greater Columbus Convention Center w Columbus, Ohio, Slap Fighting Championship zaprezentuje walkę wieczoru z udziałem dwóch najlepszych na świecie zawodników wagi superciężkiej w slap fightingu, niepokonanego trzykrotnego mistrza PunchDown – Dawida “Zalesia” Zalewskiego (16-0) oraz osobistości internetowej i pierwszego amerykańskiego slap fightera, który zdobył mistrzostwo w wadze superciężkiej, Koa “Da Crazy Hawaiian” Viernes (9-0) z Oahu na Hawajach w walce o tytuł Mistrza Świata Slap Fightingu w wadze superciężkiej.

Istnieje kilka sposobów, aby obejrzeć wydarzenie Slap Fighting Championship w sobotę, 5 Marca, 2022 (2:00 PM ET/11:00 AM PT). Na Fanmio klikając TUTAJ , na kanale YouTube Logana Paula klikając TUTAJ lub na profilu Facebook Logana Paula klikając TUTAJ. 

Pozostałe pojedynki tego dnia to walki Maksymiliana “Mad Max” Leśniaka ze słowakiem Nikolasem “Predatorem” Toth, Petera “Aligator” Truchlik z Karolem “Pikolo” Wyłupkiem, Jakuba “Dudzio” Dudczyka z debiutującym Piotrem “Mela” Hawrylukiem i Mateusza “Kazka” Kaźmierczaka z debiutantem Michałem “Kucikiem” Kucińskim. 

Oprócz epickich pojedynków tego wieczoru, w walce otwierającej wydarzenie zobaczymy pojedynek pięknych kobiet, w której znana z programu “Love Island” Adrianna “flychanelle” Śledź zmierzy się z piękną i charyzmatyczną osobowością internetową Julią Kruzer, która znana jest szerszej publiczności dzięki udziałowi w polskiej edycji Warsaw Shore. 

O Partnerach 

Urodzony w Thal w Austrii, w wieku 20 lat, Arnold Schwarzenegger zdominował sport wyczynowej kulturystyki, stając się najmłodszą osobą w historii, która zdobyła tytuł Mr. Universe. Z natury wizjoner, Schwarzenegger wyemigrował do Ameryki w 1968 roku i zdobył pięć tytułów Mr. Universe i siedem tytułów Mr. Olympia, zanim przeszedł na emeryturę, aby poświęcić się aktorstwu. W 1984 roku Schwarzenegger szturmem wziął hollywood, grając tytułową rolę w thrillerze science fiction TERMINATOR, a następnie zagrał bohatera i złoczyńcę w niezliczonych kultowych filmach. Do tej pory filmy Schwarzeneggera zarobiły na całym świecie ponad 4 miliardy dolarów. 

W 2003 r. Schwarzenegger został wybrany 38. gubernatorem stanu Kalifornia w historycznych wyborach odwoławczych i zapoczątkował erę innowacyjnego przywództwa i nadzwyczajnej służby publicznej, w tym wiodącą w kraju ustawę o globalnym ociepleniu z 2006 r. – ponadpartyjne porozumienie w sprawie zwalczania globalnego ocieplenia redukując kalifornijskie emisje gazów cieplarnianych – i zmieniając stanowy system odszkodowań dla pracowników – obniżając koszty o ponad 35 procent. 

Ponadto Schwarzenegger założył w 1989 roku wraz z biznesmenem Jimem Lorimerem słynny na całym świecie Arnold Classic, aby zwiększyć rozpoznawalność swojego ukochanego sportu, jakim jest kulturystyka. Później został przemianowany na The Arnold Sports Festival, ponieważ dodawano coraz więcej konkursów i wystaw kolejnych dziedzin sportu. Impreza rozrosła się do pełnego weekendu, prezentując jedną z najważniejszych imprez kulturystycznych na świecie, a także najlepsze sporty strongman, fitness i walki z ponad 20 000 sportowców z ponad 80 krajów rywalizujących w ponad 60 dyscyplinach. Schwarzenegger mówi, że dodanie sportów walki, które szturmem podbiją świat, jest dokładnie zgodne z jego wizją jego stale rozwijającego się festiwalu.

Arnold Sports Festival ma na celu inspirowanie naszych fanów do pogoni za marzeniami i znalezienia sportu, który rozpocznie ich przygodę z fitnessem– powiedział Schwarzenegger. „Nie mogę się doczekać, aby zaprezentować najlepszych slap fighterów na świecie na głównej scenie naszego wydarzenia i jestem bardzo podekscytowany, że mogę przedstawić ten dziki sport naszym fanom wraz z Loganem”. 

Logan Paul, główna osobowość napędzająca ducha czasu lat 20., nie boi się podejmować ryzyka i odkrywać nowe możliwości. Doskonale rozumie, w jaki sposób technologia, rozrywka i media społecznościowe współpracują ze sobą, dzięki czemu rozmawia bezpośrednio z ponad 100 milionami obserwujących na różnych platformach. Paul prowadzi podcast Impaulsive od listopada 2018 roku i stał się znanym zawodowym bokserem. Pierwszym wydarzeniem Fanmio było partnerstwo z Paulem i mistrzem świata w boksie zawodowym Floydem Mayweatherem, aby transmitować ich pojedynek pokazowy w 2021 roku. Paul, zagorzały zwolennik rozwijającego się sportu, mówi, że jest bardzo szczęśliwy, że może wziąć udział w rozwijaniu najlepszego na świecie turnieju slap fightingu na całym świecie. 

Jako ktoś, kto zawsze stara się być w czołówce każdego nowego odkrycia, jest to ekscytujące widzieć, jak slap fighting staje się legitymizowany w świecie sportu” – powiedział Paul. „To zaszczyt zaprezentować tych sportowców globalnej publiczności obok Arnolda Schwarzeneggera, PunchDown i Fanmio. Fani nie będą zawiedzeni!” 

Fanmio to innowacyjna platforma cyfrowa, która zyskała popularność dzięki głośnej promocji walki Floyd Mayweather vs. Logan Paul w czerwcu 2021 roku. Może pochwalić się społecznością milionów subskrybentów i globalnym zasięgiem dzięki jej rodzimej aplikacji dostępnej w sklepach Apple App Store, Google Play Store i Amazon App Store. Firma wykazała się zdolnością do dostarczania na wysokim poziomie wydarzeń i planuje nadal dostarczać to, co najlepsze w rozrywce w 2022 roku. Założyciel i dyrektor generalny Fanmio Solomon Engel wierzy, że stworzenie Slap Fighting Championship przyciągnie nowych odbiorców do rozwijającego się sportu z różnych krajów i grup demograficznych. 

Fanmio nie może być bardziej podekscytowany możliwością współpracy z Arnoldem Schwarzeneggerem, Loganem Paulem i PunchDown przy tym wydarzeniu” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Fanmio Solomon Engel. „Slap fighting ma wszystkie cechy świetnego produktu rozrywkowego i nie możemy się doczekać, aby pokazać go światu 5 marca”. 

Największy na świecie promotor slap fightingu mający na koncie wiele wydarzeń dystrybuowanych za pośrednictwem systemu pay-per-view, PunchDown był jedynym słusznym wyborem, aby połączyć siły i wspólnie założyć Slap Fighting Championship. 

Współpraca z Arnoldem Schwarzeneggerem, Loganem Paulem i Fanmio jest spełnieniem naszych ambicji stania się częścią międzynarodowego świata sztuk walki” – powiedział

Jakub Burdajewicz, współwłaściciel PunchDown i Członek Zarządu w Slap Fighting Championship. „Cieszymy się, że cała ciężka praca, którą włożyliśmy w rozwój sportu jakim jest slap fighting i całej federacji PunchDown, teraz przynosi owoce, kiedy organizujemy Slap Fighting Championship na scenie głównej Arnolds Sports Festival przed światową publicznością i z najlepszymi Partnerami”. 

Tytan wśród zawodników slap fightingu, Dawid “Zaleś” Zalewski jednym uderzeniem znokautował niemal wszystkich swoich dotychczasowych przeciwników. 6′ 1″ i 286-funtowy Zalewski i niemal nadludzka wytrzymałość umieściły go na szczycie zawodników slap fightingu na świecie, zdaniem większości ekspertów. 

Udowodnię każdemu, kto jest prawdziwym niepokonanym mistrzem” – powiedział Zalewski. „Cieszę się, że mam okazję rywalizować w Stanach Zjednoczonych przed całym światem”. 

Wychowany w Oahu na Hawajach, a obecnie mieszkający w Springfield w stanie Missouri, ważący 6’3’’, 370-funtowy Da Crazy Hawaiian stał się sensacją internetu po tym, jak jego 21-rundowa walka slap fightingu z amerykaninem „Hillbilly Hippie” została opublikowana na YouTube i zdobyła 1,4 miliona wyświetleń. Kolorowy, charyzmatyczny i wygadany, 32-letni Viernes jest najbardziej cenionym zawodowym fighterem w Stanach Zjednoczonych i ambasadorem tego sportu w Ameryce Północnej.

Zmierzę się z każdym i za każdym razem będę robił show” – powiedział Viernes o swojej nadchodzącej walce z Zalewskim. „Nie ma znaczenia, kim jest [przekleństwo] przede mną”. 

Zobacz, dlaczego ten sport rozwija się wykładniczo na całym świecie! Emocje związane z walką na slapy rozpoczną się 5 marca o godzinie 14:00 ET/11:00 PT. Oglądaj na żywo na Fanmio dostępnym na Fanmio.com/ppv oraz za pośrednictwem aplikacji Fanmio, która jest dostępna w sklepach Apple App Store, Google Play Store i Amazon App Store i jest dostępna za pośrednictwem wielu urządzeń, w tym Apple TV (4. generacji+), Fire TV, iOS i Android TV i urządzenia mobilne. Będzie również dostępny na żywo na kanale YouTube Logana Paula oraz jego stronie na żywo na Facebooku. 

[Informacja Prasowa]

Zobacz także:

Utytułowany Nikołaj Wałujew wspiera Putina: Podajmy mu więc rękę, gdy najbardziej jej potrzebuje! Widzieliście?

Nikołaj Wałujew (50-2, 34 KO) dwukrotny mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej bacznie śledzi całą sytuację i komentuje wszystko w mediach społecznościowych. Rosjanin przekonuje, że w tym momencie Władimir Putin potrzebuje wsparcie rodaków.

Dana White o walkach rosyjskich zawodników w UFC: Znasz moje nastawienie, jedziemy dalej! Co wy na to?

Dana White zabrał głos! Dziennikarz John Morgan zapytał prezydenta UFC o walki rosyjskich zawodników w największej organizacji na świecie. Dana zapewnia, że chcieli ratować start Alexandra Volkova (34-9), który w walce wieczoru w Londynie zmierzyłby się z Tomem Aspinallem (11-2). To samo jest w przypadku innych zawodników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis