MMA PLElite FightersNie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Nie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Wygląda na to, że Marcin Najman nie będzie rywalem Jacka Murańskiego w debiucie, który nastąpi dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Udało nam się ustalić kto w tej sytuacji może być zastępstwem.

Murański

Starszy Murański liczy na formułę gołych pięści oraz last man standing. Niewykluczone, że drugi z rywali zgodzi się na tak szalone starcie.

Warto zaznaczyć, że syn Jacka – Mateusz Murański już dwudziestego listopada wraca do klatki FAME MMA. Podczas 12 edycji dojdzie do hitowego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą.

To będzie wojna!

Tak to byłoby starcie, które zainteresuje fanów. Jak udało nam się ustalić Tomasz Oświeciński może wejść w zastępstwo za Marcina Najmana. Przypomnijmy, że ”Muran” już w przeszłości nawoływał do takiego starcia.

”Strachu” zadebiutował pod koniec 2017 roku. Oświeciński przeżywał ciężkie chwile w starciu z Popkiem Monsterem. 48-latek wytrzymał, aby w drugiej odsłonie sprawić naprawdę dużą niespodziankę. Mało kto obstawiał, że te starcie może potrwać tak długo. Również gorąco było po walce, gdy wykończony Oświeciński rzucił wyzwanie w stronę Artura Szpilki.

Ostatni pojedynek Tomasz stoczył w czerwcu 2018 roku. Oświeciński podczas KSW 44 od początku rozpuścił ręce. Erko Jun na deskach, a wszyscy w szoku! Gwiazda fitness zaskakująco szybko doszła do siebie, aby za chwilę mocnym uderzeniem ciężko znokautować ”Stracha”.

Zobacz także:

Trzecia część konfrontacji Najman vs Muran! Takich dymów w internecie jeszcze nie było! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj Marcin Najman nie wytrzymał i postanowił opuścić konfrontacje z Jackiem Murańskim. Tym razem było jednak inaczej! Spełniamy oczekiwania widzów i przygotowaliśmy trzecią część.

Najpierw pokonał kobietę, a teraz chce walki z Polskim Kenem: Od początku miedzy nami iskrzy! Co wy na to?

Piotr “Mua Boy” Lisowski to makijażysta, który zadebiutował w roli zawodnika MMA na gali MMA VIP 3. Tam pokonał kobietę – Ulę Siekacz, a teraz chce walki z Polskim Kenem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis