MMA PLFAME MMANowa gwiazda FAME MMA trenuje pod okiem Marcina Różalskiego? To możliwe!

Nowa gwiazda FAME MMA trenuje pod okiem Marcina Różalskiego? To możliwe!

No to możemy mieć spore zaskoczenie! Niewykluczone, że nowy nabytek FAME MMA do swojego pierwszego pojedynku przygotowuje się pod okiem… Marcina Różalskiego!

Najbliższa dziewiąta edycja odbędzie się już szóstego marca. Na ostatniej gali potwierdzono pojedynek o mistrzowski pas FAME MMA między Marcinem Malczyńskim a Jakubem “Kubańczykiem” Flasem. Na dodatek w rozpisce znajduje się miejsce dla rapera – Patryka “Kizo” Wozińskiego. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Na FAME MMA 9 zobaczymy także Karolinę Brzuszczyńską, czyli “Way of Blonde”, która miała wystąpić na poprzedniej gali, ale wówczas nie zakontraktowano dla niej na czas rywalki. Teraz będzie miała okazję zaprezentować się fanom FAME MMA.

Gwiazda FAME MMA przygotowuje się u Marcina Różalskiego? 

To może być duża niespodzianka! Sylwester Wardęga nowy nabytek FAME MMA do swojego debiutu przygotowuje się pod okiem Marcina Różalskiego? Już niebawem poznamy szczegóły!

Popularny youtuber wysoko w karcie FAME MMA 9 ma zmierzyć się z Kacprem Blonksym.

W materiale poniżej możemy zobaczyć Wardęgę trenującego na sali u Marcina Różalskiego!

Wardęga

Wardęga to twórca filmów internetowych. Sylwester na instagramie ma 436 tysięcy obserwujących, a na YouTubie 676 tysięcy subskrypcji.

Jego przeciwnik zawodowo zadebiutował na ostatniej gali, która odbyła się dwudziestego pierwszego listopada. Blonksy na FAME MMA 8 w Łodzi miał do wyjaśnienia konflikt z Marcinem Dubielem.

Kacper do swoich walk przygotowuje się w WCA Fight Team. Jego trenerem jest Anzor Azhiev (7-2).

Zobacz także:

Jest nagranie z zatrzymania ”Tysona”! Widzieliście?

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania między innymi Krystiana K. ps. “Tyson”, który był finalistą turnieju walk na gołe pięści – GROMDA.

Jurkowski-Kołecki jest face to face! Dojdzie do tej walki?

Jurkowski jest jednym z prowadzących Koloseum, a Szymon Kołecki był wczoraj jednym z gości. Obaj zawodnicy ponownie poruszyli kwestię potencjalnej walki w klatce KSW.