MMA PLKSWŁukasz Jurkowski i Szymon Kołecki twarzą w twarz! Będzie trzecie podejście do ich walki?

Łukasz Jurkowski i Szymon Kołecki twarzą w twarz! Będzie trzecie podejście do ich walki?

Łukasz Jurkowski i Szymon Kołecki, czyli niedoszli rywale, którzy mieli zmierzyć się w klatce KSW stanęli twarzą w twarz w popularnym programie o sportach walki Koloseum w Polsat Sport.

Jurkowski jest jednym z prowadzących Koloseum, a Szymon Kołecki był wczoraj jednym z gości. Obaj zawodnicy ponownie poruszyli kwestię potencjalnej walki w klatce KSW.

Łukasz Jurkowski i Szymon Kołecki twarzą w twarz w programie Koloseum! Będzie trzecie podejście do ich walki?

“Juras” i Szymon Kołecki byli przez KSW zestawiani już dwukrotnie. Z pierwszej próby zestawienia obu zawodników wypadł Jurkowski, który doznał kontuzji i nie był w stanie przygotować się do starcia z mistrzem olimpijskim i nową gwiazdą KSW. Podczas drugiego podejścia do tego pojedynku, kontuzji doznał Szymon Kołecki.

Czy zatem czeka nas spełnienie powiedzenia “do trzech razy sztuka”?

W programie Koloseum obaj zgodzili się na podjęcie rękawic i trzecią próbę zestawienia ich pojedynku. Czy według Was Federacja KSW powinna doprowadzić do tego starcia?

Zobacz także:

FAME MMA 9: Poznaliśmy walkę wieczoru? Jest spora niespodzianka!

Już szóstego marca odbędzie się FAME MMA 9. Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy walkę wieczoru. Kacper Blonksy zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą. Na ten debiut czekało wielu fanów!

Zawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Widzieliście?

Zawodnik z rekordem 0-19 (według Tapology 0-20) promowany przez telewizję! Dawid Haras pojawił się w materiale motywacyjnym w Dzień dobry TVN!

Bakocević krytykuje walkę Barrio-Kopera! Zgadzacie się?

Doświadczony Vaso Bakocević (40-20-1) skrytykował walkę Francisco Barrio (8-2) z Bartłomiejem Koperą (9-7), która otworzyła ostatnią galę KSW 58. Reprezentant Czarnogóry uważa, że była to najgorsza walka w największej organizacji w naszym kraju.