MMA PLCiekawostkiCBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania Krystiana K. ps. “Tyson”. Jest oskarżony o handel narkotykami

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania Krystiana K. ps. “Tyson”. Jest oskarżony o handel narkotykami

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania między innymi Krystiana K. ps. “Tyson”, który był finalistą turnieju walk na gołe pięści – GROMDA. “Tyson” jest oskarżony o handel narkotykami. Wraz z torunianinem policjanci zatrzymali pięć osób.

W sieci pojawił się komunikat wyjaśniający zatrzymanie mężczyzn, w tym Krystiana K. Mężczyźni oskarżani są o wprowadzenie na rynek aż… 1,5 tony narkotyków! Część z nich miała być członkami zorganizowanej grupy przestępczej.

Pojawiło się także nagranie z zatrzymania Krystiana K.!

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania Krystiana K. ps. “Tyson”. Jest oskarżony o handel narkotykami

Poniżej nagranie oraz cały komunikat Centralego Biura Śledczego Policji w sprawie zatrzymania mężczyzn oskarżonych o handel narkotykami:

“Tym razem w ręce policjantów wpadło 5 osób, podejrzanych o wprowadzenie na rynek ponad 1,5 tony narkotyków. W śledztwie występuje już 41 podejrzanych, którym przedstawiono łącznie 105 zarzutów. Z ustaleń CBŚP i PK wynika, że członkowie gangu mogli przemycić z Hiszpanii, a następnie rozprowadzić w Polsce kilka ton narkotyków.

Policjanci z Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji, prowadzą pod nadzorem Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie śledztwo w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie dokonywali przestępstw narkotykach. Z zebranego materiału wynika, że członkowie gangu w latach 2014 – 2018 mogli przemycić z Hiszpanii, a następnie rozprowadzić na terenie kraju kilka ton środków odurzających. Według funkcjonariuszy gang tworzyły osoby w większości powiązane z pseudokibicami różnych klubów sportowych.

W śledztwie występuje już 41 podejrzanych, którym przedstawiono łącznie 105 zarzutów. Dotychczas w sprawie skierowano do sądów 4 akty oskarżenia wobec podejrzanych o udział w/w grupie przestępczej.

W minionym tygodniu policjanci CBŚP z Warszawy, przy wsparciu kontrterrorystów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Gdańska i Łodzi przeprowadzili kolejną realizację. Skoordynowane działania odbyły się niemal jednocześnie w Gdańsku, Łodzi, Toruniu i Warszawie, gdzie zatrzymano pięciu mężczyzn. Podczas przeszukań miejsc użytkowanych przez zatrzymanych policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz dwa podrobione hiszpańskie dokumenty tożsamości.

Zatrzymani w prokuraturze usłyszeli zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków, dodatkowo dwóm z nich przedstawiono zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Decyzją sądu wszyscy podejrzani zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.”

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski i Szymon Kołecki twarzą w twarz! Będzie trzecie podejście do ich walki?

Łukasz Jurkowski i Szymon Kołecki, czyli niedoszli rywale, którzy mieli zmierzyć się w klatce KSW stanęli twarzą w twarz w popularnym programie o sportach walki Koloseum w Polsat Sport.

FAME MMA 9: Poznaliśmy walkę wieczoru? Jest spora niespodzianka!

Już szóstego marca odbędzie się FAME MMA 9. Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy walkę wieczoru. Kacper Blonksy zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą. Na ten debiut czekało wielu fanów!

Zawodnik z rekordem 0-19 promowany przez telewizję! Widzieliście?

Zawodnik z rekordem 0-19 (według Tapology 0-20) promowany przez telewizję! Dawid Haras pojawił się w materiale motywacyjnym w Dzień dobry TVN!