MMA PLFAME MMANowa data FAME MMA 7! Gala przesunięta!

Nowa data FAME MMA 7! Gala przesunięta!

Foto: FAME MMA
Foto: FAME MMA

Jest nowa data gali FAME MMA 7! Impreza, która według pierwotnych informacji miała odbyć się 22 sierpnia ostatecznie została przesunięta. Ostatecznie odbędzie się we wrześniu.

O dacie gali FAME MMA 7 poinformował jeden z właścicieli poznańskiej organizacji Wojciech Gola. Udostępnił on zdjęcie z jednym z uczestników nadchodzącej imprezy – Adrianem Polakiem

Nowa data FAME MMA 7!

Wojciech Gola poinformował, że gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września.

Miejsce organizacji imprezy na razie nie jest znane. Krzysztof Rozpara wyjaśnił niedawno w wywiadzie z Super Expressem, że nie wiadomo czy rząd zniesie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i czy w związku z tym imprezę będzie można zorganizować z udziałem publiczności. Jeśli nie, to FAME MMA zrobi kolejną edycję studyjną. Taką zrobiono już w marcu tego roku, kiedy organizowano galę FAME MMA 6.

W karcie walk imprezy znajdują się już dwa pojedynki. Oba to rewanże.

Adrian Polak zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim! Walce tej smaczku dodaje fakt, że po ich walce na FAME MMA 4 doszło do awantury także w press roomie. Teraz zawodnicy wyjaśnią sobie nieporozumienia w klatce. Przypominamy, że pierwszą walkę wygrał Polak.

W drugim ogłoszonym starciu, Kamil Hassan podejmie Maksymiliana “Wiewióra” Wiewiórkę. Obaj zmierzyli się po raz pierwszy na FAME MMA 3. Wówczas lepszy okazał się “Wiewiór”, który niespodziewanie wygrał ten pojedynek na punkty.

Zobacz także:

Tańcula potwierdza występ na FAME MMA 7, cieszy się z wygranej Szeligi nad Pudzianem [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula to zawodnik organizacji FAME MMA. W specjalnym wywiadzie dla MMA.PL potwierdza występ na nadchodzącej gali FAME MMA 7. Rozmowa z zawodnikiem została przeprowadzona tuż po gali FEN 28.

Ojciec tarczą dla syna! Nietypowy trening bokserski w wykonaniu małego chłopca [WIDEO]

Niejednokrotnie w historii sportów walki można było zobaczyć niecodzienne formy treningu. Na jedną z takich zdecydował się ojciec młodego adepta boksu, będąc dla niego… żywą tarczą.

Pudzianowski wróci do klatki KSW

Mariusz Pudzianowski zapowiada powrót do klatki! Gwiazdor Federacji KSW ogłosił właśnie w mediach społecznościowych powrót do startów.