MMA PLKSWPudzianowski zapowiada powrót do klatki: Ciągnie wilka do lasu!

Pudzianowski zapowiada powrót do klatki: Ciągnie wilka do lasu!

Mariusz Pudzianowski zapowiada powrót do klatki! Gwiazdor Federacji KSW ogłosił właśnie w mediach społecznościowych powrót do startów. Pytanie pozostaje jedno – na której gali ponownie zobaczymy Pudziana?

Pudzianowski zapowiada powrót do klatki

Pudzianowski o swoich zamiarach poinformował fanów na Instagramie. Tam zamieścił zdjęcie, które opisał powrotem do klatki.

Pudzianowski zapowiada powrót do klatki

Mariusz Pudzianowski ostatnio był zestawiony w walce wieczoru gali KSW 53 w Łodzi. Miał tam zmierzyć się Quentinem Domingosem. Do tej walki jednak nie doszło z powodu kontuzji, jakiej nabawił się Pudzian. Potem imprezę przełożono na lipiec, co było skutkiem wybuchu pandemii koronawirusa.

Możliwe, że na kolejnej gali KSW właśnie zobaczymy to starcie Pudzianowskiego z Domingosem:

“Już niedługo wrócę do klatki!! A jednak ciągnie wilka do lasu.” – napisał Pudzianowski.

Ostatnią walką Pudzianowskiego było starcie z Erko Junem na gali KSW 51. Gwiazdor Konfrontacji Sztuk Walki wygrał tamto starcie przez TKO w drugiej rundzie. Tą wygraną, Pudzianowski przełamał serię dwóch porażek z rzędu. Przegrywał bowiem z Szymonem Kołeckim i Karolem Bedorfem.

Jak myślicie z kim Federacja KSW zestawi w kolejnej walce Pudzianowskiego?

Zobacz także:

Maciej Kawulski chwali rozpiskę KSW 53, ale… “na KSW 54 wytoczymy jeszcze grubsze działa”

Współwłaściciel największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki Maciej Kawulski chwali rozpiskę nadchodzącej gali KSW 53. Jeden ze sterników Federacji Konfrontacji Sztuk Walki był gościem wczorajszego programu Koloseum, gdzie opowiadał o nadchodzącej imprezie.

Marcin Wrzosek o konflikcie z Borysem Mańkowskim: Przyjaciółmi już nigdy nie zostaniemy

Poznaliśmy datę i pierwsze zestawienia gali FEN 29. Tym Marcin Wrzosek udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl, gdzie opowiedział o konflikcie z Borysem Mańkowskim. Obaj zmierzą się ze sobą na nadchodzącej gali KSW 53, która odbędzie się 11 lipca.

Borys Mańkowski przed walką z Wrzoskiem na KSW 53: Już kiedyś przeżyłem coś podobnego

Borys Mańkowski przed walką z Marcinem Wrzoskiem na KSW 53 udzielił wywiadu, który został opublikowany na oficjalnej stronie organizacji. Tam zawodnik z Poznania opowiedział o zbliżającym się pojedynku z “Polskim Zombie”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis