MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke zapowiada walkę z Popkiem i gwarantuje: Będzie skończony w pierwszej rundzie!

Norman Parke zapowiada walkę z Popkiem i gwarantuje: Będzie skończony w pierwszej rundzie!

Norman Parke (28-7-1) w mediach społecznościowych zdradził, że podpisał kontrakt na następne starcie. ”Stormin” będzie miał pracowity 2022 rok. Były tymczasowy mistrz KSW już w tym momencie zapowiada pojedynek z Popkiem Monsterem. Warto zaznaczyć, że o tym starciu mówi się od dłuższego czasu.

Parke

Pojawiały się też informacje o potencjalnej walce Parke z Marcinem Najmanem na MMA VIP. Ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia.

Norman ostatni pojedynek stoczył w main evencie FAME MMA 11, która odbyła się w Gliwicach. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. ”Stormin” w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

Parke zapowiada!

Norman Parke (28-7-1) zdradził, że podpisał kontrakt. ”Stormin” w mediach społecznościowych zapowiada starcie z Popkiem Monsterem. Byłoby to coś szalonego, bo przecież ”Król Albanii” będzie miał dużą przewagę jeśli mówimy o kilogramach.

Warto zaznaczyć, że starcie najprawdopodobniej odbędzie się w formule MMA. Parke zapewnia, że skończy rapera już w pierwszej rundzie.

Polski raper będzie skończony w pierwszej rundzie #openweight – napisał Parke.

Zobacz także:

Denis Załęcki wyjaśnia, dlaczego niektórzy w The War biją się w kominiarkach! Widzieliście?

Dużo widzów zastanawiało się, dlaczego niektórzy uczestnicy The War biją się w kominiarkach. Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyjawił czym jest to spowodowane.

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru! Co wy na to?

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis