MMA PLArkadiusz WrzosekNitrozyniak przyjął uderzenia Arkadiusza Wrzoska! To musiało boleć [WIDEO]

Nitrozyniak przyjął uderzenia Arkadiusza Wrzoska! To musiało boleć [WIDEO]

Na twitterze klubu Uniq Fight Club pojawiło się nagranie z popularnym ”Nitrozyniakiem”, który przyjął uderzenia… Arkadiusza Wrzoska czyli naszego utytułowanego kick boxera. To musiało boleć. Gwiazda FAME MMA zainkasowała cios na tułów, niskie kopnięcie oraz high kicka.

Nitro

Sergiusz Górski na swoim koncie ma dwie walki w największej freakowej organizacji. Niewykluczone, że ”Nitro” wróci jeszcze do klatki. Kto byłby odpowiednim przeciwnikiem? Wydaje się, że walka z Sylwestrem Wardęgem zasięgowo i sportowo byłby świetnym rozwiązaniem.

”Nitrozyniak” szybko wrócił do klatki i wystąpił na ostatniej gali FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Tym razem była to krótka walka… Górski już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Marcina ”Xayoo” Majkuta.

Jest nagranie!

Pojawiło się nagranie z Uniq Fight Club, gdzie gwiazda FAME MMA przyjęła parę uderzeń naszej dumy – Arkadiusza Wrzoska. Polak jeszcze nie tak dawno po raz drugi krzyżował rękawice z legendarnym Badrem Harim. Marokańczyka uratował gong przed drugą bolesną przegraną.

”Nitrozyniak” przyjął uderzenie na tułów, niskie kopnięcie i high kicka.

Wspomniane nagranie zobaczycie poniżej:

Wrzosek w ostatniej walce udowodnił, że może nie tylko rywalizować, a wygrywać z najlepszymi zawodnikami na świecie. Wrzosek w marcu stanął do rewanżu z doświadczonym Badrem Harim (106-16-1, 92 KO). Polak od pierwszy sekund ruszył z szarżą uderzeń na przeciwnika. Ciągły pressing i kopnięcia spowodowały, że Hari miał duże kłopoty. Druga runda była już lepsza w wykonaniu legendy. Wrażenie robiły chociażby ciosy na tułów. Znów chwila nieuwagi i Wrzosek wyprowadza latające kolano. Hari był na deskach i jak już wspominaliśmy uratował go gong przed przegraną przed czasem.

Zobacz także:

Murański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni pojedynek Dominika Zadory. ”Muran” stwierdził, że jest to straszny wstyd. Przypomnijmy, że spina/konflikt na linii Murańscy-Zadora już trwa naprawdę długo. W pewnym momencie Arkadiusz Tańcula w rozmowie z mediami twierdził, że zna plan Mateusza Murańskiego, który miałby na koniec kontraktu chcieć walki z wspomnianym Zadorą w formule MMA.

Chcesz zostać nową gwiazdą w internecie? Możesz już wysłać zgłoszenie na casting MMA VIP!

Machina ruszyła! Już w tym momencie możecie zgłaszać się na casting organizacji MMA VIP. Dariusz Kosowski ogłosił nowy szalony pomysł. Będzie to szansa na znalezienie nowych postaci, które w przyszłości zostaną gwiazdami w internecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis