MMA PLDominik ZadoraMurański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO]

Murański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO]

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni pojedynek Dominika Zadory. ”Muran” stwierdził, że jest to straszny wstyd. Przypomnijmy, że spina/konflikt na linii Murańscy-Zadora już trwa naprawdę długo. W pewnym momencie Arkadiusz Tańcula w rozmowie z mediami twierdził, że zna plan Mateusza Murańskiego, który miałby na koniec kontraktu chcieć walki z wspomnianym Zadorą w formule MMA.

Murański

Dominik Zadora ostatni pojedynek stoczył na gali Babilon MMA 28 w Nowym Targu, gdzie chciał wrócić na odpowiednie tory po stracie tytułu Fight Exclusive Night. ”Japoński Drwal” skrzyżował rękawice z utytułowanym i doświadczonym Rafałem Dudkiem. Od samego początku było wiadomo, że nie będzie to łatwy pojedynek. Walka zakończyła się po dwóch minutach i 27-sekundach. Dominik nie został dopuszczony do kontynuowania walki.

Murański o Dominiku Zadorze: Pan złamany nosek!

Jacek Murański w ostrych słowach skomentował ostatni występ Dominika Zadory.

Straszny wstyd. Wspominałem tutaj, że wyszedłem do walki ze zerwanym bicepsem, a on z zerwanym bicepsem to pewnie prosiłbym dwie pielęgniarki, żeby go do kibla doprowadzały. To jest facet, który na drugim treningu, na który przyszedł mój syn wtedy aktor nie mający pojęcia o sztukach walki – znęcał się, bo to nie były treningi. Potem ogłaszał podstępnie… osoba o paskudnych właściwościach, bo bez żadnych właściwości honorowych. Co potem jest oddane w jego walce. Jemu idzie dobrze… ja znam takich typów i wielu ich przerabiałem w życiu. Jak im idzie dobrze, to świat należy do nich, ale jak się tylko nóżka podwinie wtedy jest płacz, jakieś ptaki wjeżdżające w życie czy tam samochody, jakaś nowa tajna broń – urwany paznokieć tak? Paznokieć od stopy, precyzując strasznie… Nowa tajna broń w Polskim MMA tajny paznokieć od stopy. Pan złamany nosek.            

Wspomnianą wypowiedź i cały wywiad zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Tomasz Romanowski komentuje sytuację z burdami na High League 3. Ma wiadomość do “internetowych cwaniaków”! Widzieliście?

Tomasz Romanowski to zawodnik, którego się kupuje w całości, albo w całości wypiera się sympatii do niego. Zawodnik KSW komentuje sytuację z burdami, jakie miały miejsce na gali High League 3 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

High League 3: Zusje po walce z Lil Masti trafiła do szpitala! Jest nagranie! Co wy na to?

Kamila Smogulecka stanęła przed naprawdę sporym wyzwaniem podczas gali High League 3 w Ergo Arenie. Aniela ”Lil Masti” Bogusz nie pierwszy raz udowodniła, że jest najlepszą freak fighterką w naszym kraju. Popularna ”Zusje” po walce trafiła do szpitala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis