MMA PLMMA-VIPChcesz zostać nową gwiazdą w internecie? Możesz już wysłać zgłoszenie na casting MMA VIP!

Chcesz zostać nową gwiazdą w internecie? Możesz już wysłać zgłoszenie na casting MMA VIP!

Machina ruszyła! Już w tym momencie możecie zgłaszać się na casting organizacji MMA VIP. Dariusz Kosowski ogłosił nowy szalony pomysł. Będzie to szansa na znalezienie nowych postaci, które w przyszłości zostaną gwiazdami w internecie.

casting

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Marcin Najman zdecydował odejść z projektu MMA VIP. ”El Testosteron” zapewniał, że w tym momencie skupi się na walkach i muzyce. Dodatkowo zamierza w końcu zająć się książką, o której już dawno wspomniał.

Przychodzi taki moment, kiedy ogrom pracy i rozwinięcia tego wszystkiego jest tak duży, że trzeba sobie na pewne pytania odpowiedzieć. Ja sobie na takie pytania odpowiedziałem moi drodzy, ja nie mam już ani tyle czasu ani tyle motywacji, aby w dalszym ciągu w tym projekcie być. W międzyczasie do MMA VIP dołączył Dariusz Kosowski on ma bardzo dużo energii, pomysłów. Ja mam trochę planów, od dwóch lat nie mogę napisać książki, gdzie pewne terminy do czegoś mnie zobowiązują. To nie jest tak, że ja się rozstaje z walki w formule MMA i to nie jest też tak, że w przyszłości nie wystąpię w organizacji MMA VIP. Jednak na ten moment zostawię to wszystko w rękach Darka, ja osobiście rezygnuje z dalszej pracy w MMA VIP (…) Ja również mam zamiar skupić się bardziej na tym – na czym się tak naprawdę wychowałem czyli muzyce. Śledźcie mój kanał, bo będą nowe projekty muzyczne, teraz będę miał czas się tym zająć.

Casting już niebawem rusza!

Dariusz Kosowski poinformował fanów, że już w tym momencie można wysyłać zgłoszenia do wzięcia udziału w castingu MMA VIP. Najlepsi będą mieli szansę spotkać się w klatce z zawodnikami organizacji.

Witajcie moi drodzy, dostajemy od was setki zapytań. Oto w jaki sposób możecie zgłosić się do wzięcia udziału w castingu i finalnie wystąpić na naszej gali. Odpowiedź jest prosta. Za chwilę za moimi plecami pojawi się adres jest to – casting@mma-vip.pl Na ten adres będziecie mogli wysyłać swoje zgłoszenia. Teraz w kilku słowach przybliżę formułę w jakiej będzie się odbywał casting. Może się zgłosić na niego każdy, każdy kto ma poczucie że już niebawem może zostać gwiazdą internetu, ale też ktoś kto będzie chciał zawalczyć z jednym z trzech naszych zawodników. Zawodnicy tam będą, i nie będą to byle jacy zawodnicy. Będziecie mogli im powiedzieć prosto w twarz, dlaczego chcecie z nimi zawalczyć. Jeżeli nasze jury i widzowie zdecydują, że to właśnie wy powieście z nimi stanąć do walki, to tak się stanie. Będziemy też prowadzić casting dla początkujących, ale o tym opowiem innym razem.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Legendarny zawodnik K-1 nowym nabytkiem KSW! Czy to najbliższy rywal Różala?

Robi się coraz ciekawiej! Największa organizacja w naszym kraju podpisała kontrakt z kolejnym legendarnym zawodnikiem K-1. Errol Zimmerman (103-13, 53 KO rekord K-1) będzie najbliższym przeciwnikiem Marcina Różalskiego? Tego nie można wykluczyć.

Don Diego zabrał głos po High League 3: A tu jest faktem tylko to, że zostałem wydymany! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn zabrał głos po awanturze, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. ”Don Diego” jest mocno zawiedziony sytuacją w Trójmieście. Jego pojedynek z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim był mocno wyczekiwany przez kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis