MMA PLNajnowszeBraveNikola Milanovic opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE: Ludzie podchodzą do niego i pytają: Ty coś trenujesz?

Nikola Milanovic opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE: Ludzie podchodzą do niego i pytają: Ty coś trenujesz?

Marcin Bandel to mistrz wagi półśredniej organizacji BRAVE CF, który po tytuł ten sięgnął w minionym już roku 2022. “Bomba” został nawet laureatem Nagrody Roku 2022 w wyróżnieniach portalu MMA.PL w kategorii “Poddanie Roku”. Nikola Milanovic natomiast opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE. Niecodzienną anegdotę.

Nikola Milanovic opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE

SPRAWDŹ -> Nagrody MMA.pl 2022: Poddanie Roku – Marcin Bandel balachą poddał Narudieva. Tak “Bomba” zdobył pas BRAVE! [WIDEO]

Nikola Milanovic i Marcin Bandel byli gośćmi programu Oktagon Live, gdzie opowiadali o swoim codziennym życiu sportowca.

Nikola Milanovic opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE: Ludzie podchodzą do niego i pytają: Ty coś trenujesz?

Marcin Bandel opowiedział o swoim typowym tygodniu egzystencji jako sportowiec i trener sportów walki. Co ciekawe, “Bomba” mimo tytułu BRAVE CF nadal pracuje też weekendowo na bramkach w łódzkich klubach:

“Ja – z perspektywy normalnego człowieka – mam chyba nudne życie. Wstaję rano, jem, mam trening pierwszy, ewentualnie coś prowadzę. Wracam i po takich cięższych treningach śpię, albo coś najwyżej na youtubie pooglądam i zaraz trzeba się zbierać na drugi trening. Po drugim treningu dorabiam siłę, coś tam jeszcze prowadzę, a w weekend dochodzą jeszcze bramki….”

I właśnie anegdotę związaną z ochroną dyskotek we wspomnianym programie opowiedział Nikola Milanovic:

“Najśmieszniejsze są momenty, kiedy przychodzą jacyś ludzie na dyskotekę, podchodzą do Marcina i pytają: Ty Chłopie, Ty coś trenujesz?”

Potem sam Marcin Bandel dopowiedział: Była taka sytuacją, że stał jakiś gościu, ja stałem za Nikolą, a ten gościu mówi: Ale ma Pan dobrze, że stoi Pan za Nikolą.

Cały program Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 17: Kwieciński krzyczał do Ferrariego! Wpadł Adam Okniński i powstały dymy! Widzieliście?

Podczas trzeciego panelu konferencji FAME MMA 17 widzieliśmy również tak zwane dymy. Tym razem nie było, to na scenie, a przy mikrofonie, gdzie publiczność mogła zadawać pytania do uczestników gali. Alan Kwieciński postanowił w mocnych słowach wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku. Długo nie musieliśmy czekać i doskoczył do całej akcji Adam Okniński, który krótko mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”.

Jamahal Hill broni Prezydenta UFC: Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych! Co wy na to?

Jamahal Hill (11-1) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Aktualny pretendent do pasa w wadze półciężkiej UFC broni Prezydenta UFC. Amerykanin zapewnił, że trzeba również zwrócić uwagę na to kto pierwszy rozpoczął całe zamieszanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis