MMA PLOktagonNiepokonana Polka marzy o UFC. 30 grudnia jej kolejna walka

Niepokonana Polka marzy o UFC. 30 grudnia jej kolejna walka

Niepokonana Polka legitymująca się zawodowym rekordem 3-0 marzy o dostaniu się do organizacji UFC. Wcześniej jednak będzie musiała jeszcze udowodnić swoją wartość. Właśnie poznaliśmy szczegóły jej kolejnej walki.

Ewelina WOźniak

Niepokonana Polka marzy o UFC. 30 grudnia jej kolejna walka

Ewelina Woźniak, bo o niej mowa, już 30 grudnia wystąpi na gali Oktagon 20 w Pradze. Jej przeciwniczką będzie doświadczona Magdalena Sormova. 31- letnia Czeszka będzie walczyła w swoim rodzinnym mieście.

O starciu Woźniak vs Sormova poinformował w mediach społecznościowych menadżer Polki Przemysław Kosiński z grupy Animmals:

Dla Eweliny Woźniak będzie to powrót po ponad rocznej przerwie. Ostatnią walkę zawodniczka pochodząca z Trzemeszna stoczyła we wrześniu 2019 roku, kiedy to niejednogłośnie wypunktowała Karolinę Wójcik. W swojej karierze Woźniak wygrywała jeszcze z Anitą Bekus i Kingą Jendrasik. Ale to wygrana nad Bekus dała jej na ten moment największy rozgłos:

Ewelina Woźniak będzie gwiazdą polskiego MMA? Pokazała potężne kopnięcia  [WIDEO] - MMA PL

Magdalena Sormova natomiast w 2020 roku walczyła raz. We wrześniu pokonała ona decyzją Minnę Grusander. Czeszka w ostatnich sześciu walkach notuje rekord 5-1.

Zobacz także:

Polsat Boxing Night 9: Marcel Materla zwycięża na otwarcie gali

Marcel Materla pokonał Filipa Lewandowskiego w pojedynku otwierającym galę Polsat Boxing Night 9. Mimo wcześniejszych sprzecznych informacji ostatecznie walka odbyła się w formule boksu olimpijskiego.

Ta technika jest rzadko spotykana! Tak 17-latek poddaje czarny pas! 

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas turnieju Combat Jiu Jitsu Worlds. Zaledwie siedemnastoletni zawodnik poddał bardzo doświadczonego PJ Barcha. Szczególny podziw wzbudza sposób w jaki fighter pokonał swojego rywala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis