MMA PLWotoreNiecodzienne starcie na WOTORE 3! 4 metry i 265 kilogramów w ringu!

Niecodzienne starcie na WOTORE 3! 4 metry i 265 kilogramów w ringu!

Niecodzienne starcie odbędzie się na najbliższej gali WOTORE 3. Na przeciwko siebie staną zawodnicy, który łącznie mierzą 4 metry i ważą 265 kilogramów! Starcie to anonsowane jest jako pojedynek “King Konga” z “Małym”!

Informację o tym zestawieniu podał portal sportowefakty.wp.pl. Wiadomość ta została już potwierdzona oficjalnie przez organizatorów.

Niecodzienne starcie na WOTORE 3! 4 metry i 265 kilogramów w ringu!

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września. Jednym z pojedynków, który obejrzą kibice walk na gołe pięści będzie starcie dwóch zawodników znanych z poprzedniej edycji imprezy.

Na arenę walk zameldują się Karol “King Kong” Grzesiuk i Damian “Mały” Bury. Obaj mierzą po 200 cm wzrostu i ważą odpowiednio 132 kg i 133 kg.

“King Kong” na gali WOTORE 2 pokonał przez nokaut Piotra “Kobrę” Kurowskiego, ale później musiał uznać wyższość Kacpra “Polish Machine” Miklasza.

“Mały” natomiast już w ćwierćfinale turnieju WOTORE 2 przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju Michałem “Wampirem” Pasternakiem. Bury przegrywał z Pasternakiem dwukrotnie przez poddanie. Rywalizował z nim także w półfinale, gdzie zastąpił kontuzjowanego Michała “Boksera” Bańbułę.

Zobacz także:

Dramatyczna kontuzja w MMA! Zawodnik prawie stracił oko po nielegalnym kolanie

Dramatyczna kontuzja w MMA! Jeden z zawodników biorących udział w gali LFA 84, która odbyła się 11 lipca prawie stracił oko po nielegalnym ciosie kolanem.

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.