MMA PLNajnowszeLegacy Fighting AllianceDramatyczna kontuzja w MMA! Zawodnik prawie stracił oko po nielegalnym kolanie [WIDEO]

Dramatyczna kontuzja w MMA! Zawodnik prawie stracił oko po nielegalnym kolanie [WIDEO]

Dramatyczna kontuzja w MMA! Jeden z zawodników biorących udział w gali LFA 84, która odbyła się 11 lipca prawie stracił oko po nielegalnym ciosie kolanem.

Dramatyczna kontuzja w MMA

Chodzi o pojedynek Shawna Westa z Bostonem Salmonem. Ten pierwszy napsuł sporo zdrowia swojemu przeciwnikowi, który miniony pojedynek zapamięta do końca życia. Wszystko przez obrażenia, jakich doznał.

Dramatyczna kontuzja w MMA! Zawodnik prawie stracił oko po nielegalnym kolanie

Żeby zobrazować co stało się na wspomnianej gali LFA 84, poniżej publikujemy nokaut, który jest obiektem niniejszej wiadomości. Tamta walka zakończyła się tak. Zawodnikiem, który otrzymał potężny cios kolanem w oko jest Boston Salmon:

Ostatecznie West został zdyskwalifikowany za ten cios. Przegrał walkę, ale niesmak po takim uderzeniu pozostał, a w środowisku rozgorzała na nowo dyskusja na temat wyprowadzania ciosów kolanem w kierunku chwiejącego się rywala.

Salmon bowiem doznał w tej walce złamania kości oczodołu i kości policzkowej. Jego oko było w poważnym stanie. W pewnym momencie była nawet obawa o utratę narządu wzroku.

Obecnie Hawajczyk dochodzi do siebie i najprawdopodobniej wróci do pełni zdrowia, ale nie wiadomo czy będzie chciał kontynuować swoją karierę w sportach walki. Co ważne, Salmon nie żywi urazy do swojego rywala, któremu podziękował za sportową rywalizację.

Zobacz także:

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.

Kiedy Mike Tyson wróci na ring?

Nie zostało to jeszcze ogłoszone, ale legenda boksu ciężko trenuje. Ostatnio do internetu przedostały się migawki z jego morderczych treningów i sparingów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis