MMA PLDenis ZałęckiOrganizacja GROMDA proponuje Denisowi Załęckiemu walkę: Czas na lekcję pokory i szacunku!

Organizacja GROMDA proponuje Denisowi Załęckiemu walkę: Czas na lekcję pokory i szacunku!

O Denisie Załęckim w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. ”Bad Boy” w sobotę stoczył pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Denis pewnie na całym dystansie wypunktował Alana Kwiecińskiego.

Załęcki

Po tej walce nie brakuje chętnych do starcia z Załęckim. Wyzwanie w kierunku Denisa rzucił Mateusz Kubiszyn, Dominik Parol, ”Alberto”, a w mocnych słowach wypowiedział się o nim Vasyl Halych.

24-latek w organizacji GROMDA stoczył dwa pojedynki. Na drugiej edycji przed czasem odprawił Daniela Soczyńskiego. Na trzeciej zaś spotkał się z wspomnianym Vasylem Halychem. Ukrainiec wygrał przez techniczny nokaut, lecz Denis zapewniał, że do tego pojedynku wyszedł z poważną kontuzją.

Organizacja GROMDA proponuje walkę!

Tak to prawda! Organizacja GROMDA postanowiła złożyć propozycję Denisowi Załęckiemu. Byłaby to najprawdopodobniej walka z Mateuszem Kubiszynem czy Vasylem Halychem.

Czas na lekcję pokory i szacunku. Żadne piąstkówki tylko gołe pięści i wpierdol na 100%, a nie 10. Czas zgasić. DON DIEGO, VASYL czy reszta GROMDZIARZY gotowi na starcie z “nieodmawiającym żadnej walki” Denisem “BAD BOYEM” Załęckim. Jest to oficjalna propozycja walki. GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

Czas na lekcję pokory i szacunku. Żadne piąstkówki tylko gołe pięści i wpierdol na 100%, a nie 10. Czas zgasić.DON…

Posted by Gromda on Tuesday, February 8, 2022

Warto zaznaczyć, że Załęcki najbliższy pojedynek stoczy w nowej organizacji BEEF FIGHTING. Nazwisko jego rywala na kwietniowej gali zostanie ogłoszone na konferencji prasowej w drugiej połowie lutego, ale Denis od tygodni powtarza w wywiadach, że będzie to jego największe sportowe wyzwanie i walka życia.

Zobacz także:

Załęcki z szacunkiem do Kwiecińskiego: Dzięki za walkę, bo pokazałeś, że masz charakter! Zaskoczeni?

Denis Załęcki zabrał głos po sobotnim starciu z Alanem Kwiecińskim. Trzeba przyznać, że był to jeden z najlepszych pojedynków freakowych w Polsce. Obaj zawodnicy do samego końca dostarczyli mnóstwo emocji. Ostatecznie ”Bad Boy” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

MMA VIP 4: Walka Marcina Najmana zagrożona? Misiek z Nadarzyna informuje o poważnej kontuzji!

To nie jest dobra wiadomość… Mirosław Dąbrowski w mediach społecznościowych poinformował o poważnej kontuzji. Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” już piątego marca miał zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Byłaby to walka wieczoru MMA VIP 4, które ostatecznie ma się odbyć w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis