MMA PLJan BłachowiczZnany piłkarz znęcał się nad kotem. Jan Błachowicz zareagował! Mocna wypowiedź Polaka!

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. Jan Błachowicz zareagował! Mocna wypowiedź Polaka!

Dzisiaj świat obiegła informacja o tym, jak znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Teraz na te rewelacje zareagował były mistrz UFC – Jan Błachowicz!

Jan Błachowicz

Chodzi o postać Kourta Zoumy, który jest piłkarzem angielskiej drużyny West Ham United. W sieci pojawił się materiał, który pokazał, jak Zouma kopnął kota, który jego zdaniem rozrabiał w domu.

Świat od razu krótko zrecenzował zachowanie piłkarza: znęcanie się nad zwierzętami!

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. Jan Błachowicz zareagował! Mocna wypowiedź Polaka!

W odpowiedzi na ten film, swój komentarz zamieścił także były mistrz wagi półśredniej UFC i jeden z czołowych zawodników tej dywizji na świecie – Jan Błachowicz.

Oto, co napisał Polak:

“Jeśli jesteś takim mocnym skurwielem, Kourcie Zouma, to spróbuj kopnąć mnie. Co za gówno! Zero tolerancji dla znęcania się nad zwierzętami!”

Zobacz także:

Artur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Szpila” robił wszystko, aby pozostać w dobrej formie fizycznej. 

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis