MMA PLKSWMateusz Gamrot podsumował występ na KSW 53. Odniósł się do treningów Parka w Ankos MMA

Mateusz Gamrot podsumował występ na KSW 53. Odniósł się do treningów Parka w Ankos MMA

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot
Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot wreszcie podsumował swój występ na minionej gali KSW 53. Zawodnik pochodzący z Kudowy-Zdrój zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym wrócił do walki z Normanem Parkiem, która była main eventem ostatniej gali Federacji KSW.

Gamrot wygrał trzecią walkę z Normanem Parkiem przez TKO w trzeciej rundzie. Irlandczykowi kontynuowania pojedynku zabronili lekarze.

Mateusz Gamrot podsumował występ na KSW 53. Odniósł się do treningów Parka w Ankos MMA

Mistrz wagi lekkiej w swoim wpisie zamieszczonym na Facebooku odniósł się pokrótce także do faktu, że Norman Parke do trzeciej walki z nim przygotowywał się w byłym klubie “Gamera” – Ankosie MMA.

Sam Gamrot do KSW 53 przygotowywał się w Czerwonym Smoku Poznań i między wierszami zaznaczył, że była to najlepsza jego decyzja:

Minął tydzień od gali KSW 53 wiec tradycyjnie podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Zaczynając od okresu przygotowawczego to przebiegł idealnie! I tu jeszcze raz chce podziękować wszystkim chłopakom i Trenerem z @czerwonysmok.poznan za pomoc i świetna robote!!!!Walka przebiegała w samej stójce co największe brawa należą się dla @raaaju__ oraz @sporty_walki_gostyn bo z nimi szlifowałem ta płaszczyznę!! TKO w 3 rundzie!Wyjazdy do Wrocławia, praca z @official.dawid_kasperski oraz @puncher_wroclaw również dołożymy swoja cegiełkę!!

Przygotowany byłem na 5 x 5 ciężkiego boju, a nawet jakby byla potrzeba to i na dwie dogrywki! Wszystko to zasługa Michała @allstarathleticspl! Niesamowita praca jeżeli chodzi o przygotowanie motoryczne!! .Co do walki z Normanem była to nasza trylogia więc znaliśmy sie na wylot. Nie zaskoczył mnie niczym! Cieszę się ze przeprosił na koniec – historia zakończona!

Dużo padło pytań jak odniosę sie do sytuacji ze trenowal w moim bylym klubie..Wszystko powiedzialem juz w wywiadach wiec tutaj króciutko: cieszę się ze tam bo nie mam juz żadnych wymówek. Różnica klas pokazana, a jeżeli chodzi o mnie – ja nigdy tak bym nie postąpił 🤷‍♂️.

Dziękuję Natalii @fizjofight że przez całą karierę dba o mnie i o moje mikrourazy, jestem nieustannie wdzieczny! .@diet_sport.ds czyli @skiba_daniel prowadzi mnie dietetycznie i podczas robienia wagi! Praca z Toba to czysta przyjemność i satysfakcja!! Szkoda ze nie mozemy trenować juz razem ale myślę ze kiedyś wrócą nasze drogi!.@koterski.pl czyli trening mentalny mojej głowy! Tutaj bylo widać najwiecej jak spokojny i opanowany jestem! To Twoja zasługa i dziekuje że pokazujesz mi świat z tej strony!! Ogromny efekt tej pracy!!!.Dziękuję @zainspirowana_mama oraz moim dzieciom za wyrozumiałość i wytrzymałość! Wy widzicie i znosicie najwięcej! Kocham Was!!!.

Jak widzicie suckes ma wiele ojców i to jest nasz wspólny sukces i zasługa!!!.Dziękuję jeszcze raz Wam fani i kibice! Jesteście Najlepsi, a bez Was nie byłoby nic!.Sponsorzy i partnerzy ogromne wyrazy uznania i wdzięczności!! Dzieki Wam trenuje każdego dnia i rozwijam siebie!! .Progres całej pracy rocznej zaprezentuje w kolejnej walce, w tej nie było kiedy!Pozdrawiam serdecznie M. Gamrot

Minął tydzień od gali KSW 53 wiec tradycyjnie podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Zaczynając od okresu…

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Poniedziałek, 20 lipca 2020

Zobacz także:

Martin Lewandowski ma swoje zdanie na temat Gamrota! Zgadzacie się?

Widowisko obfitowało w wiele ciekawych pojedynków. Jeden z właścicieli KSW zapowiada, że będą walczyć o to, aby Mateusz Gamrot pozostał w organizacji. Zdaniem Lewandowskiego ich były podwójny mistrz ma za duże oczekiwania

Conor McGregor lubi się zabawić! To koniec walk Irlandczyka?

Conor McGregor postanowił ogłosić zakończenie kariery. Irlandczyk celebruje życie na sportowej emeryturze