MMA PLJake PaulNate Diaz wyśmiewa youtubera za walki w boksie tylko z zapaśnikami, ten odpowiada: Przegrałeś 6 razy częściej niż Askren

Nate Diaz wyśmiewa youtubera za walki w boksie tylko z zapaśnikami, ten odpowiada: Przegrałeś 6 razy częściej niż Askren

Nate Diaz w gangsterskim stylu wyśmiewa yotuubera Jake’a Paula za podejmowanie walki w boksie tylko i wyłącznie z byłymi zapaśnikami. Między nimi wywiązała się dyskusja, w której padają mocne słowa.

Nate Diaz wyśmiewa youtubera

Przypominamy, że amerykański youtuber Jake Paul robi w USA podobną karierę co Don Kasjo w Polsce (oczywiście zachowując odpowiednie proporcje). Paul w ringu bokserskim pokonywał już byłych mistrzów MMA – Bena Askrena i Tyrona Woodleya, których bazowym stylem walki są… zapasy.

Nate Diaz na Twitterze wytknął to Paulowi.

Nate Diaz wyśmiewa youtubera za walki w boksie tylko z zapaśnikami, ten odpowiada: Przegrałeś 6 razy częściej niż Askren

Nate Diaz odpowiedział na komentarz Bena Askrena, który musiał przyznać, że Jake Paul potrafi boksować:

“Komentarz emerytowanego zapaśnika, który nie umie boksować.” – napisał Diaz w odpowiedzi na tekst portalu BJpenn.com:

Później wywiązała się dyskusja między Jakiem Paulem a Nate Diazem:

Jake Paul: Przegrałeś 6 razy częściej niż Ben Askren. Zatop to.

Nate Diaz: On ciągnie Jake. Ty zostałbyś zmiażdżony w prawdziwej walce ziomo, tak naprawdę nie potrafisz walczyć. Teraz spróbuj to zatopić.”

Spójrzmy więc na fakty odnośnie porażek Bena Askrena i Nate’a Diaza w MMA. Askren ma dwie porażki w tej dyscyplinie, a Nate Diaz trzynaście.

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis