MMA PLArchiwumBoksPogromca zawodników MMA w boksie – Jake Paul stoczy kolejną walkę! Znamy datę!

Pogromca zawodników MMA w boksie – Jake Paul stoczy kolejną walkę! Znamy datę!

Swoisty pogromca zawodników mieszanych sztuk walki – Jake Paul ma zakontraktowany kolejny pojedynek! Youtuber, który bawi się również w pięściarstwo, swoją kolejną walkę stoczy jeszcze w tym roku!

Jake Paul stoczy kolejną walkę

Ben Askren, Tyron Woodley, Anderson Silva czy Nate Diaz to zawodnicy MMA, którzy polegli w walce pięściarskiej z tym wspomnianym youtuberem.

Niektórzy z nich kończyli bardzo źle:

Jake Paul stoczy kolejną walkę!

Paul, który aktualnie legitymuje się rekordem 7-1 ogłosił w mediach społecznościowych swoją kolejną walkę, którą stoczy jeszcze w tym roku.

Pojedynek z jego udziałem ma odbyć się 15 grudnia. Transmisja wydarzenia odbędzie się na platformie DAZN. Miejsce organizacji gali bokserskiej nie zostało jeszcze podane. Rywal Paula także póki co nie został podany do publicznej wiadomości.

Gwiazda youtube’a swoją ostatnią walkę stoczyła w sierpniu tego roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów pokonał niezwykle popularnego zawodnika mieszanych sztuk walki – Nate’a Diaza. Tą wygraną, Paul wrócił na zwycięską ścieżkę, bowiem wcześniej – w lutym 2023 roku – przegrał niejednogłośnie na punkty z Tommym Furym.

A Wy czekacie na kolejną walkę Jake’a Paula w boksie? Jak myślicie, z kim zmierzy się w swoim kolejnym pojedynku w bokserskim ringu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis