MMA PLDon KasjoMartin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta!

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta!

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Kasjo

Trzeba przyznać, że pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Wrzosek był celniejszy, lecz to Kasjusz bił zdecydowanie częściej. Wrażenie mogły zrobić chociażby uderzenia na korpus. Dodatkowo Życiński nie pierwszy raz popisał się świetną kondycją.

Lewandowski o Don Kasjo: Powinien się do nas zgłosić!

Kasjusz Życiński dostanie propozycję z organizacji KSW? Według Martina Lewandowskiego tak postępuje logika sportowa.

No tak jeżeli ktoś idzie to tej X federacji, w której jakkolwiek sportowo ma aspiracje, ale ja nie uznaje na zasadach takich sportowych to co się dzieje. Dostaje w papę od gościa, więc chyba ten co wygrał powinien się do nas zgłosić, albo powinniśmy go zaprosić na rozmowy – żeby w formule MMA zaczął walczyć. Znajdzie mnie na insta. Tak jakby logika sportowa postępuje. My przez całe swoje sportowe życie nagradzamy tych co wygrywają, a nie przegrywają.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Wielki powrót do KSW? Mateusz Borek ponownie w roli konferansjera!

Jesteśmy świadkami małego trzęsienia ziemi na rynku polskiego MMA. Po wielu latach współpracy, największa organizacja w Europie opuszcza Polsat i przenosi się na platformę Viaplay.

Konrad Niewolski wyśmiewa i komentuje walkę Murańskiego: To pozer, nigdy nie walczył! Widzieliście?

Tu jest ostry i prawdziwy konflikt! Konrad Niewolski zabrał głos po przegranej Jacka Murańskiego, który stoczył pierwszą walkę. ”Muran” wystąpił w extra fightcie na FAME MMA 12 w Ergo Arenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis