MMA PLArchiwumNate DiazBracia Diaz w Hall of Fame UFC? Michael Bisping nie ma wątpliwości: Nawet za 100 lat będą zasługiwali na pamięć!

Bracia Diaz w Hall of Fame UFC? Michael Bisping nie ma wątpliwości: Nawet za 100 lat będą zasługiwali na pamięć!

Nigdy żaden z nich nie został mistrzem UFC, ale to nie przeszkadza podnosić dyskusję na temat tego, czy bracia Diazd – Nate i Nick zasługują na miejsce w słynnym Hall of Fame UFC!

Bracia Diaz w Hall of Fame UFC

Swoje zdanie na temat potencjalnego włączenia najpopularniejszego rodzeństwa w świecie mieszanych sztuk walki przedstawił poważny komentator oraz były mistrz wagi średniej UFC – Michael Bisping.

Nie ma on żadnych wątpliwości w przypadku wyrażenia opinii o tym, czy obaj bracia Diaz powinni zostać członkami Galerii Sław UFC.

Bracia Diaz w Hall of Fame UFC?

Młodszy Nate i starszy Nick to bez wątpienia bardzo barwne i autentyczne postacie w światowych mieszanych sztukach walki. Świat pokochał (lub znienawidził) obu za prawdziwość w swoich działaniach podczas całej kariery.

Pisząc o prawdziwości mamy tutaj na myśli sytuacje, w których obaj pokazali, że nie cackają się w sytuacjach stresowych, podejmując się rywalizacji czy to na konferencjach prasowych czy na ulicy.

Michael Bisping natomiast nie ma wątpliwości i w niedalekiej przyszłości widzi i Nate’a i Nicka Diaza w Hall of Fame UFC:

“Kiedy minie 20, 30, 40, 50 lat, kied nawet minie 100 lat, to i nawet za 100 lat będą zasługiwali na pamięć. Wyróżniają się jako dwaj najbardziej agresywni, walczący, zawsze gotowi do podjęcia się rywalizacji, zawsze przygotowani, zawsze w formie, niebezpieczni w wielu obszarach, świetnie uderzający, niesamowicie poddający i po prostu masowo uwielbiani. Jak moglibyśmy zapomnieć o tych ludziach? Jeśli ja otrzymam miejsce w Hall of Fame UFC, to o Nicku i Nate’ie nie możemy zapomnieć – zasługują również na to.” – wyznał Bisping w wypowiedzi opublikowanej na swoim kanale na YouTube.

A Wy zgadzacie się z opinią Michaela Bispinga w tej sprawie? Widzicie miejsce w Galerii Sław UFC dla obu braci Diaz?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis