MMA PLMarcin RóżalskiPiękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland!

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland!

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Różal

Remi swój debiut w MMA odnotował na ostatniej gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Był to naprawdę efektowny występ. Gruchała od początku dominował i już w pierwszej rundzie znalazł sposób na zastosowanie Pawła ”Scarface’a” Jendruczko. 

Zobaczcie jak to wyglądało:

Brawo!

Remi Gruchała z naprawdę świetnej strony zaprezentował się w debiucie na gali MMA VIP 3. Gruchała postanowił, że pieniądze za walkę przekaże na Różaland.

Kolejny mega punkt dnia,to spotkanie się z Remikiem Gruchałą,który przeznaczył na @pomagaj_pomagac_rozaland bardzo dużą kwotę,którą zdobył wygrwając Swoją ostatnią walkę.Razem z @asurawear , @projekt.boxing.stools ,zapraszamy do konkursu,w którym do wygrania jest oryginalny,bukowy taboret bokserski,wykonany przez @projekt.boxing.stools z autografami @xxremas i @marcinrozalrozalski .

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Murańskiego na FAME MMA 12: Był twardy, ale umiejętności żadnych! Widzieliście?

Za nami najbardziej szalona walka w dotychczasowej historii polskich freak-fightów. Po czterech rundach niezwykle intensywnych wymian, Arkadiusz Tańcula w bardzo dominującym stylu pokonał Jacka Murańskiego.

Patryk Karczmarczyk o zachowaniu Wrzoska z kibicem: Bardzo dobrze zrobił! Co wy na to?

Patryk Kaczmarczyk (7-1) na twitterze postanowił skomentować zachowanie Marcina Wrzoska, który był bardzo zły po werdykcie na FAME MMA 12. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał z Kasjuszem Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis