MMA PLArchiwumBoksCanelo Alvarez po ważnej wygranej otrzymał wyzwanie od… Jake’a Paula! Youtuber uważa, że jest lepszy!

Canelo Alvarez po ważnej wygranej otrzymał wyzwanie od… Jake’a Paula! Youtuber uważa, że jest lepszy!

Canelo Alvarez to jeden z najlepszych pięściarzy wagi super średniej na świecie. Meksykanin po ważnej wygranej w boksie, którą odniósł w miniony weekend otrzymał wyzwanie od Jake’a Paula.

Canelo Alvarez po ważnej wygranej w boksie otrzymał wyzwanie od... Jake'a Paula

Przypominamy, że “Canelo” w sobotę na gali bokserskiej w Las Vegas pewnie wypunktował Jermella Charlo, odnosząc kolejną ważną wiktorię w swojej karierze.

Po tym zwycięstwie, wyzwanie Meksykaninowi rzucił… youtuber! Jake Paul oświadczył w mediach społecznościowych, że jego walka z Canelo Alvarezem to tylko kwestia czasu, a siebie uważa za lepszego pięściarza.

Canelo Alvarez po ważnej wygranej w boksie otrzymał wyzwanie od… Jake’a Paula!

Jake Paul w swojej ostatniej walce, którą stoczył w sierpniu tego roku pokonał decyzją sędziów legendarnego zawodnika MMA – Nate’a Diaza. Youtuber obecnie jest pełnoprawnym pięściarzem, a jedyną porażkę, którą ma na koncie, poniósł w konfrontacji z Tommym Furym. Z bratem Tysona Fury’ego, Paul przegrał decyzją sędziów.

Teraz natomiast Paul skupia się na Canelo Alvarezie. W na portalu X zamieścił krótkie oświadczenie w sprawie potencjalnej walki z Meksykaninem:

“Logan walczył z Floydem i ja będę walczył z CAnelo i pokażę światu, dlaczego jestem najlepszą historią sportową na świecie! Do zobaczenia niebawem Saul. Mam 26 lat. 29-letni McGregor walczył z 40-letnim Floydem i został zatrzymany, Ja będę walczył ze znacznie młodszym Canelo i zastopuję go. Zaznacz to!” – napisał Jake Paul.

A Wy jak myślicie, czy kiedyś dojdzie do walki pięściarskiej między Jakiem Paulem a Canelo Alvarezem? Czy według Was youtuber miałby jakiekolwiek szanse w potencjalnej walce z mistrzem ze świata pięściarstwa?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis