MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz negocjował z czeską organizacją! Była propozycja walki z byłym zawodnikiem KSW!

Nate Diaz negocjował z czeską organizacją! Była propozycja walki z byłym zawodnikiem KSW!

To jest spore zaskoczenie, ale zarazem pokazuje jak mocnym graczem staje się organizacja naszych sąsiadów. Oktagon MMA poinformowało, że negocjowano z gwiazdą UFC – Nate’em Diazem (21-13). Wszystko przez problemy jakie pojawiły się przed 38 edycją, która odbędzie się trzydziestego grudnia w Pradze.

Nate Diaz

W main evencie miało dojść do wyczekiwanego rewanżu Patricka Kincla (26-10) z Karlosem Vemolą (33-6). O tym pojedynku mówi się od dłuższego czasu i co warte zaznaczenia budzi on duże zainteresowanie. ”Terminator” ostatecznie wypadł z wydarzenia, więc organizacja szukała zastępstwa. Nasi sąsiedzi w niedalekiej przyszłości będą dalej chcieli doprowadzić do starcia Kincl-Vemola.

Nate Diaz dostał propozycję walki w Czechach!

Organizacja Oktagon chciała znaleźć jak najlepsze zastępstwo za Karlosa Vemole. Jak się okazuje propozycję walki z Patrickiem Kinclem dostała gwiazda UFC – Nate Diaz.

To nie koniec, bowiem trwała negocjacja również z zawodnikiem KSW – Tomem Breese (15-4).

Nate DIAZ, Tom BREESE ani APOLLO. Patrik KINCL nie pojawi się na O₂ Arenie. ❌ Weteran UFC i światowy #76 Tom BREESE🇬🇧 zgodził się na walkę tak samo jak #80 APOLLO🇧🇷 który zrobił legendarne walki z Kozmą czy ostatnio z Velickoviciem. Nate Diaz niestety miał wymagania, którym nie byliśmy w stanie sprostać. Mistrz Patrik Kincl niestety odrzucił wszystkie opcje i wycofał się. Patrik poinformował mnie, że ma nieprzyjemne problemy zdrowotne, ale nadal jest zmotywowany do walki z Karlosem. 

Nate DIAZ, Tom BREESE ani APOLLO. Patrik KINCL se v O₂ aréně nepředstaví. ❌Veterán UFC a světová #76 Tom BREESE 🇬🇧 se…

Posted by OKTAGON MMA on Friday, December 9, 2022

“The Inspector” w naszym kraju znany jest przede wszystkim z walki o pas KSW w wadze półśredniej. Reprezentant Czech musiał uznać wyższość Roberto Soldicia. Kincl przed szansą mistrzowską odnotował dwa zwycięstwa na naszej ziemi, gdy przed czasem odprawił Tomasza Drwala oraz Tomasza Romanowskiego.

Zobacz także:

Juras w narożniku Błachowicza? Główny trener zabrał głos dlaczego nie pojawi się w Las Vegas!

To już pewne. Anzor Azhiev aktualny główny trener Jana Błachowicza (29-9) nie będzie w stanie pojawić się w sobotę w narożniku byłego mistrza wagi półciężkiej. Wszystko przez problemy w wizą.

High League zabiera głos po wtargnięciu na konferencje! Będą dożywotnie zawieszenia! Widzieliście?

High League postanowiło szybko zareagować po drugiej konferencji piątej edycji. Freakowa organizacja zapowiedziała – co się stanie po następnych potencjalnych wtargnięcia na scenę. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis