MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJuras w narożniku Błachowicza? Główny trener zabrał głos dlaczego nie pojawi się w Las Vegas!

Juras w narożniku Błachowicza? Główny trener zabrał głos dlaczego nie pojawi się w Las Vegas!

To już pewne. Anzor Azhiev aktualny główny trener Jana Błachowicza (29-9) nie będzie w stanie pojawić się w sobotę w narożniku byłego mistrza wagi półciężkiej. Wszystko przez problemy w wizą.

Błachowicz

Polak z soboty na niedzielę w Las Vegas stanie przed szansą ponownego zdobycia tytułu największej organizacji na świecie. Błachowicz w main evencie UFC 282 zmierzy się z mocnym Magomedem Ankalaevem (18-1). Rosjanin szansę mistrzowską dostanie po dziewięciu zwycięstwach z rzędu.

W co-main evencie zobaczymy walkę Paddy Pimbletta (19-3), który bardzo szybko zyskał popularność w największej organizacji na świecie. Zawodnik z Wielkiej Brytanii skrzyżuje rękawice z Jaredem Gordonem (19-5).

Azhiev: Mam nadzieję, że ”Juras” będzie w tym narożniku!

Anzor Azhiev w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyznał, dlaczego nie pojawi się w narożniku Jana Błachowicza podczas gali UFC 282.

Zacznę, że to wynika z tego, że ja już mam jeden paszport, rosyjski. My jako Czeczeni jesteśmy pod okupacją. Ja mam rosyjski paszport i bardzo ciężko jest dostać wizę. Sam  Ankalaev wyjechał chyba do Bahrajnu i tam dostał wizę. (…) To jest też moja wina, nigdy nie myślałem, że będę miał problemy z wizą. W ogóle nie myślałem, że będę musiał lecieć do Ameryki.

Azhiev zapewnia, że dobrym pomysłem byłby udział Łukasza ”Jurasa” Jurkowskiego w narożniku ”Cieszyńskiego Księcia”.

Rozmawialiśmy o tym i w razie czego Gerardowi doradzałem, bo to on jest parterowcem. Jest trenerem od parteru pod MMA. Jeśli chodzi o ciosy, wstawanie, czy obronę – te rzeczy plus minus ogarnia. Z Gerardem już rozmawialiśmy, czy chodzi o obalenie i tak dalej. Bardziej Gerard będzie robił połączenie zapasy/parter. A stójka to Robert będzie krzyczał. Ustalone jest z Gerardem, co on ma robić czy defensywę czy w drugą. No trzeciej osoby nie ma (…)  W ogóle nie wiedziałem, że tam będzie ”Juras”. Ostatnio widziałem zdjęcie. Mam nadzieję, że ”Juras” będzie w tym narożniku. ”Juras” moim zdaniem dużo lepiej ogarnie całość, wszystko  niż Gerard i ”Złoty”. ”Juras” jak najbardziej będzie potrzebny. Cieszyłem się, jak go zobaczyłem na zdjęciach.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis