MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League zabiera głos po wtargnięciu na konferencje! Będą dożywotnie zawieszenia!

High League zabiera głos po wtargnięciu na konferencje! Będą dożywotnie zawieszenia!

High League postanowiło szybko zareagować po drugiej konferencji piątej edycji. Freakowa organizacja zapowiedziała – co się stanie po następnych potencjalnych wtargnięcia na scenę. 

High

Mowa o sytuacji, gdy niespodziewanie na scenie pojawił się zawodnik GROMDY – Daniel Więcławski. ”Hunter” rzucił się na Mateusza Murańskiego – szybka reakcja ochrony spowodowała, że nie doszło do jeszcze gorszej sytuacji.

Więcławski w mediach społecznościowych zabrał głos i wytłumaczył, dlaczego doszło do takiej sytuacji.

Chciałbym się odnieść do zaistniałej sytuacji gdyż na konferencji HL nie miałem możliwości z powodu spanikowanych ochroniarzy . Przede wszystkim nie chciałem uderzyć Murańskiego i tego nie zrobiłem. Zamiar był taki żeby go wyjaśnić słownie z dystansu bliższego 😅 . Jadąc na konferencje FAME MMA Paulina Ruda dostaje telefon, że ich zawodnik ma problem na naszych terenach z powodu awarii auta i gdybyśmy mu nie pomogli nie dojechałby na konferencje . Załatwiona została laweta, kierowca który zawiózł go na konferencje a następnie zawiózł do domu. Miał się rozliczyć za ta pomoc ale powiedział, że niema tyle przy sobie monet 😉 . Wpadliśmy na pomysł żeby dał koszulkę z walki na licytacje dla Mikołaja który jest leczony w USA. Napisał SMS ze koszulka poleciała na wskazany adres (gdzie mam SMS które potwierdzają jego kłamstwo). Do dzisiaj nie dotarł kurier z przesyłką 🧐. Murański na High League zaznaczał wielokrotnie, że on pomaga zwierzętom oraz dzieciom, jak widać na filmiku nie wytrzymałem i chciałem mu naubliżać z bliskiej odległości żeby dotarło do niego jaką osobą jest – napisał ”Hunter” na facebooku.

Jest komentarz organizacji High League!

Arkadiusz Pawłowski (jeden z prowadzących konferencji) przed ważeniem poinformował – co się stanie w przypadku kolejnych takich sytuacji.

Ostatnimi czasy mieliśmy coraz więcej sytuacji, w których ludzie – nie wnikamy jakie były tego podstawy, czy chcieli się po prostu wybić czy ktoś chciał sobie ogarnąć walkę…Były wtargnięcia na scenę podczas konferencji i programów. Takie coś nie będzie tolerowane. Jeśli ktoś w przyszłości zrobi coś takiego, to będzie dożywotnio zbanowany w organizacji High League. To jest informacja oficjalna i potwierdzona. Mocny przekaz, ale najwyraźniej potrzebny.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis