MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz dobrowolnie stawił się na policję! Był poszukiwany w sprawie pobicia!

Nate Diaz dobrowolnie stawił się na policję! Był poszukiwany w sprawie pobicia!

Są nowe wieści w sprawie byłej gwiazdy UFC. Nate Diaz stawił się na policję i uczynił to dobrowolnie. Amerykanin był poszukiwany przez organy ścigania w związku z udziałem w bójce w Nowym Orleanie.

Nate Diaz dobrowolnie stawił się na policję

Całą sprawę Natei’a Diaza i rzekomego ataku na Rodneya Petersena, którego największym osiągnięciem jest podobieństwo do influensera Logana Paula opisywaliśmy tutaj:

Nate Diaz ścigany przez policję! Jego prawnik: Nate działał w obronie własnej!

Nate Diaz z nakazem aresztowania! Zawodnik MMA poszukiwany przez policję za udział w bójce [WIDEO]

Nate Diaz dobrowolnie stawił się na policję!

Teraz dowiadujemy się, że Amerykanin dobrowolnie stawił się na policji w czwartek około godzi. 7:40. Nate Diaz pojawił się w towarzystwie swojego adwokata.

Zawodnik ze Stockton, który w najbliższej walce zmierzy się z Jakiem Paulem w pojedynku bokserskim kilka godzin spędził za kratkami, ale wyszedł po wpłaceniu kaucji w wysokości 10 tys. dolarów.

Diaz głosem swojego prawnika zapowiedział, że będzie udowadniał, iż incydent z bójką w Nowym Orleanie spowodowany był obroną własną.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także:

Jakub Wikłacz z nowym rywalem na XTB KSW Colosseum 2! Będą grzmoty!

Mistrz KSW w wadze koguciej, Jakub Wikłacz (14-3-1, 9 Sub), stanie do pierwszej obrony pasa podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Rywalem Polaka będzie autor niesmowitego nokautu z gali XTB KSW 81, Werllesonem Martinsem (18-5, 6 KO, 8 Sub). Jojua musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji więzadeł w kolanie. Do konfrontacji na szczycie kategorii koguciej dojdzie już 3 czerwca na PGE Narodowym.

UFC on ESPN+ 81 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend czeka nas kolejna gala w UFC Apex w Las Vegas. Organizatorzy spotkali się z pewnymi problemami związanymi z walką wieczoru. W co-main evencie gali wystąpi natomiast Polak.

Kolejna walka o mistrzostwo świata w Polsce? Usyk może ponownie zawalczyć w naszym kraju!

Dla wielu może to być zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje już niebawem może dojść w Polsce do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Tym razem byłoby to starcie w królewskiej kategorii wagowej. Oleksandr Usyk (20-0, 13 KO) stoczyłby drugi pojedynek w naszym kraju. Ukraiński mistrz skrzyżowałby rękawice z mocno bijącym Danielem Duboisem (19-1, 18 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis