MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz ścigany przez policję! Jego prawnik: Nate działał w obronie własnej!

Nate Diaz ścigany przez policję! Jego prawnik: Nate działał w obronie własnej!

Jak zapewne większość z Was od wczoraj już wie – Nate Diaz jest ścigany przez policję. Nakaz aresztowania Amerykanina nadano po bójce, w jaką był zamieszany w miniony weekend.

Nate Diaz ścigany przez policję

Amerykanin był obecny w Nowym Orleanie, gdzie oglądał galę bokserską Misfits Boxing. Tam został zaczepiony przez jednego z gwiazdorów reality show, a bójka przeniosła się później na ulice miasta.

W sieci dostępne jest wideo, pokazujące jak Nate Diaz udusił do nieprzytomności Rodneya Petersena, który znany jest jako sobowtór amerykańskiego influensera Logana Paula.

Sytuację opisaną przedstawiamy poniżej:

Nate Diaz ścigany przez policję! Jego prawnik: Nate działał w obronie własnej!

Pech Diaza polega na tym, że Petersen próbuje teraz wykorzystać to wydarzenie i złożył pozew przeciwko Amerykaninowi o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, bowiem sobowtór Logana Paula upadając na ulicy rozbił sobie głowę.

Teraz portal MMAfighting.com przedstawił stanowisko obrońcy Diaza, które mniej więcej brzmi tak:

“Adwokat Nate’a Walter Becker może potwierdzić, że jego Klient otrzymał wiadomość o nakazie aresztowania. Becker jest w kontakcie z władzami sądowymi w Nowym Orleanie.

Prawnik Nate’a z niecierpliwością czeka na możliwość przedstawienia Prokuratorowi Okręgowemu wszystkich faktów dotyczących incydentu, które pokażą, że wyszkolony zawodnik Rodney Petersen wykazywał się agresją wobec Nate’a Diaza i chciał z nim walczyć.

Kiedy to zrobił, Nate w całkowitej samoobronie się przed nim wybronił. W tej chwili nie będzie żadnych dodatkowych komentarzy.”

Zobacz także:

Eddie Hearn zabiera głos po wielkim sukcesie Różańskiego: Byłem zdziwiony wynikiem!

Eddie Hearn potężny promotor zabrał głos po sobotniej hitowej gali boksu w Rzeszowie. Na karcie zobaczyliśmy aż trzy walki o tytuł. W main evencie Łukasz Różański (15-0, 14 KO) doczekał się walki o tytuł mistrza świata.

Szpilka w ostrym stylu odpowiada Załęckiemu: Się przegrało i trzeba zamknąć mordę!

Artur Szpilka w poniedziałek był gościem Sport.pl LIVE, gdzie odpowiedział na ostatnie wypowiedzi Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” na kanale FanSportu po raz pierwszy od ostatniej walki obszernie zabrał głos. Nie brakowało tematów… Denis ponownie w mocnym stylu wypowiedział się o ”Szpili”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis