MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz z nakazem aresztowania! Zawodnik MMA poszukiwany przez policję za udział w bójce [WIDEO]

Nate Diaz z nakazem aresztowania! Zawodnik MMA poszukiwany przez policję za udział w bójce [WIDEO]

Nate Diaz doigrał się! Zawodnik mieszanych sztuk walki skończył z nakazem aresztowania za udział w bójce, która miała miejsce w miniony weekend w Nowym Orleanie.

Nate Diaz z nakazem aresztowania

Departament Policji w Nowym Orleanie wydał w poniedziałek nakaz aresztowania zawodnika ze Stockton za podejrzenie pobicia drugiego stopnia. Taką informację w rozmowie z MMAjunkie.com podała rzeczniczka policji Karen A. Boudrie.

Nate Diaz z nakazem aresztowania! Zawodnik MMA poszukiwany przez policję za udział w bójce

Sytuacja miała miejsce ze sprowokowaniem Diaza przez gwiazdora reality show, o czym pisaliśmy TUTAJ -> Nigdy nie zadzieraj z Natem Diazem! Były gwiazdor UFC sprowokowany przez gwiazdę reality show [WIDEO]

Po owym sprowokowaniu, na ulicy w Nowym Orleanie doszło do bójki, w której Nate Diaz udusił do nieprzytomności jednego z jej uczestników:

Mężczyzną uduszonym gilotyną był Rodney Peterson, który po upadku na ziemię doznał urazu głowy. Peterson będzie teraz zapewne żądał odszkodowania za poniesione szkody.

Jeśli Nate’owi Diazowi udowodni się winę, to Stocktończyk będzie musiał zapłacić wysoką grzywnę albo nawet spędzić do 8 lat w więzieniu.

Aktualnie Nate Diaz jest poszukiwany przez policję.

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis