MMA PLArchiwumNate DiazNate Diaz oskarżony o pobicie celebryty! Jest decyzja prokuratora w tej sprawie!

Nate Diaz oskarżony o pobicie celebryty! Jest decyzja prokuratora w tej sprawie!

Były już zawodnik UFC oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w światowym MMA – Nate Diaz był oskarżony o pobicie celebryty, który słynie z podobieństwa do amerykańskiego youtubera Logana Paula. Teraz jest decyzja prokuratora w tej sprawie.

Nate Diaz oskarżony o pobicie celebryty

Chodzi o sytuację z kwietnia tego roku, kiedy to na jednej z ulic w Nowym Orleanie wywiązała się bójka z udziałem m.in. Nate’a Diaza. Amerykański gwiazdor mieszanych sztuk walki starł się tam z celebrytą Rodneyem Petersonem Juniorem, który słynie z bycia sobowtórem Logana Paula.

Po wypłynięciu nagrania z tego wydarzenia oraz wniesieniu oskarżenia przez Petersona Juniora, Nate Diaz był poszukiwany przez policję. Finalnie sam stawił się na komisariacie, by złożyć wyjaśnienia.

Cała wspomniana sytuacja z pobicia do obejrzenia na filmiku zamieszczonym poniżej:

Nate Diaz oskarżony o pobicie celebryty! Jest decyzja prokuratora w tej sprawie!

Teraz dowiadujemy się co dalej będzie działo się w sprawie z udziałem Nate’a Diaza. Otóż dziać się będzie nic.

Jak poinformował menadżer Diaza, Zach Rosenfield, prokurator okręgowy sądu w Nowym Orleanie odmówił dalszego postępowania przeciwko Diazowi.

Jak czytamy w oświadczeniu, które przekazał mediom, zachowanie Diaza wynikało z obrony własnej:

“Ponieważ Rodney Peterson chciał walczyć z Nate’m Diazem na Bourbon Street, to działania Nate’a były w 100%-tach w samoobronie. Było to wyraźnie widoczne na nagraniach, zdjęciach i innych materiałach, które Rodney zamieścił przed incydentem i po incydencie. Nate ma prawo się bronić przed tymi, którzy chcą wyrobić sobie nazwisko na atakowaniu go. Doceniamy, że prokurator w Nowym Orleanie poświęcił nam czas, zapoznał się z wszystkimi aspektami w tej sprawie i podjął decyzją o zaprzestaniu kontynuowania sprawy Nate’a.” – przekazał wspomniany przedstawiciel byłego zawodnika UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis