MMA PLCiekawostkiNapakowany Najman staje przed kamerą i mówi: Stanowcze “nie” dla patologicznych gal [WIDEO]

Napakowany Najman staje przed kamerą i mówi: Stanowcze “nie” dla patologicznych gal [WIDEO]

Napakowany mięśniami i umiejętnościami sportowymi Marcin Najman staje przed kamerą i nagrywając nowe vlogi na swój kanał na YouTube mówi, by zdelegalizować patologiczne jego zdaniem gale. Jako przykład podaje minione gale: Alkomaster czy Punchdown. Obrywa się też Elite Fighters.

Najman

Przyczynkiem do wystąpienia przed milionami słuchaczy Marcina Najmana była tragedia, jaka wydarzyła się na gali Alkomaster, gdzie jedna z uczestniczek – Mia Nesti Baka wylądowała na OIOM-ie z poważnym zatruciem organizmu spowodowanym alkoholem.

Napakowany Najman staje przed kamerą i mówi: Stanowcze “nie” dla patologicznych gal [WIDEO]

Najman ma dosyć i uderzył w stół:

“Właśnie dotarła do mnie informacja, że jedna z uczestniczek tej patologicznej imprezy Alkomaster znalazła się na oiomie z potężnym zatruciem. Jak wiemy, kilka dni temu zmarł – po innej patologicznej imprezie – Artur “Waluś” Walczak. Mówię tutaj o Punchdownie. W kontekście tego co się u nas wyrabia i w kontekście tego, na co chciało mnie namówić Elite Fighters, bo walka z Murańskim miała odbyć się na równie patologicznych warunkach, które są niezgodne z polskim prawem. […] Co do tych patologicznych imprez, to chcę wam powiedzieć, że jestem już po rozmowach z dwoma wiceministrami i obydwaj w sposób stanowczy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce…”

Całość do sprawdzenia poniżej:

Internauci od razu wytknęli Najmanowi, że sam stoi za ich zdaniem patologicznym projektem, jakim w polskim MMA stała się gala MMA-VIP.

Co na to sam “El Testosteron”? W jego mniemaniu złomuje on argumenty przeciwników w kolejnym vlogu, który opublikował na swoim kanale.

Argumenty Najmana:

  • na jego gali sędziują najlepsi polscy sędziowie
  • na jego gali pracują cutmani, którzy współpracują z UFC
  • nikomu nie stała się jeszcze krzywda na gali MMA VIP
  • show sportowe to nie patologia
  • zawodnicy zmieniają swoje życie i przygotowują się do walk.
  • walka kobiety z mężczyzną? Zdaniem Najmana to efekt żądania równouprawnienia przez środowiska LGBT

Całość:

Zobacz także:

Bonusy po FEN 37 rozdane! Czterech zawodników nagrodzonych po świetnej gali!

Można to już oficjalnie ogłosić – bonusy po minionej gali FEN 37 rozdane! Fenomenalna gala Fight Exclusive Night ma czterech bohaterów, których organizatorzy wyróżnili za najefektowniejsze walki minionej imprezy.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis