MMA PLTriller Fight ClubMogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO]

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO]

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Frank Mir brutalnie znokautowany

Starcie to mogło doprowadzić do poważnych obrażeń u byłego mistrza wagi ciężkiej UFC.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO]

To, że w tym pojedynku będzie bardzo gorąco wiedzieliśmy już wczoraj, kiedy Pulev i Mir z niechęcią podeszli do spotkania twarzą w twarz po oficjalnym ważeniu przed galą Triller Triad Combat:

W walce natomiast swoją wyższość pokazał Pulev. Zawodowy pięściarz agresywnie ruszył na MIra, który ratował się klinczem. To jednak nie pomogło mu w tej rywalizacji. Pulev rozbijał klinczującego Mira, a pod koniec drugiej minuty pierwszej rundy wyprowadził kombinację, po której Mir chwiał się na stojąco, a jego ciało reagowało na ciosy z opóźnieniem.

Sędzia widząc co się wyrabia szybko przerwał to starcie:

Zobacz także:

FEN 37 – wyniki

Organizacja Fight Exclusieve Night przygotowała najmocniejszą rozpiskę w swojej historii. Czekają nas m.in. aż cztery mistrzowskie walki, w których zobaczymy takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Bajor czy Cezary Oleksiejczuk.

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis