MMA PLFAME MMAJacek Murański po operacji i wyjściu ze szpitala: Priorytetem jest walka z Tańculą! [WIDEO] 

Jacek Murański po operacji i wyjściu ze szpitala: Priorytetem jest walka z Tańculą! [WIDEO] 

Jacek Murański jest już po operacji. Udało nam się porozmawiać z ”Muranem”, który zdradził jakie ma plany. 52-latek ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. Na liście również jest starcie z Tomaszem Oświecińskim oraz Popkiem Monsterem.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

Murański: Najman nie mógłby mu wiązać butów!

Jacek Murański nie powiedział ostatniego słowa! Nie brakowało ponownie mocnych słów w kierunku Marcina Najmana.

Marcin Najmana traktuje w kategoriach lekko pół śmiesznych. W przeciwieństwie do Tańculi, o którym mówiłem zresztą wcześniej jeszcze jak nie doszło do naszej walki… Mówiłem, gdy byłem połączony na face to face syna, że po tym co widziałem z Malczyńskim to Tańcula ma mocny. potężny cios. Jakby sportowo, pomijając co o nim sadzę o człowieku – to jako zawodnik jest młody, silny, młody wilk, ma mocny cios i taktycznie czuje walkę. Gdzie Marcin Najman, a Arkadiusz Tańcula. Najman nie mógłby mu wiązać butów – nic nie mówiąc o ich wyczyszczeniu.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10! Co wy na to?

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis