MMA PLDon KasjoNajman sugeruje rewanż z Don Kasjo: W MMA potrzebuję minuty

Najman sugeruje rewanż z Don Kasjo: W MMA potrzebuję minuty

Marcin Najman sugeruje rewanż z Don Kasjo! Po najbardziej absurdalnej walce w swojej karierze, “El Testosteron” nie milknie i ciągle przykuwa ogromną uwagę mediów.

Wystarczy tylko, że zasugeruje on walkę rewanżową z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Najman sugeruje rewanż z Don Kasjo: W MMA potrzebuję minuty

Na gali FAME MMA 8, gdzie doszło do walki bokserskiej między Najmanem a Don Kasjo doszło do środowiskowego skandalu. “El Testosteron” po nieudanej próbie znokautowania rywala na początku walki, nagle go obalił, a potem… kopnął.

Tym samym został zdyskwalifikowany za swoje zachowanie, walkę z Don Kasjo oficjalnie przegrał, a teraz przyjmuje narrację, że gdyby to była walka w MMA, to Życińskiego rozniósłby w pył.

Taką tezę postawił teraz. Redaktorzy z Super Expressu podlinkowali “walkę” Najmana z Don Kasjo na… samochody, do czego odniósł się “El Testoteron”:

“Drodzy redaktorzy, spróbujcie zrobić pojedynek na zasadach mma albo na rozum. W pierwszym wypadku potrzebuje minuty w drugim wypadku właściwie walkowera dostanę.” – napisał na Twitterze.

Zobacz także:

Wielkie gwiazdy na gali w Wielkim Klinczu! Mike Tyson, Elton John, Lady Gaga i inni! Absurd organizatora?

W najbliższy piątek 11 grudnia odbędzie się gala Rocky Boxing Night 7 im. Jana Biangi. Co ciekawe, wielkie gwiazdy pojawią się na tej gali w Wielkim Klinczu pod Kościerzyną!

Już w piątek wielki finał GROMDY! Jak typujecie?

Już w najbliższy piątek odbędzie się finał Gromdy. ”Tyson” czy ”Don Diego”? Fajerwerki gwarantowane!

Joshua vs. Pulev – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali z udziałem Wacha i Jeżewskiego

Już w najbliższą sobotę w Wembley Arena w Londynie odbędzie się gala bokserska, podczas której szali postawione zostaną pasy mistrzowskie w królewskiej dywizji wagowej. Nie zabraknie też Polaków.