MMA PLGROMDAJuż w piątek finał GROMDY! Zobaczcie brutalny nokaut Tysona! [WIDEO]

Już w piątek finał GROMDY! Zobaczcie brutalny nokaut Tysona! [WIDEO]

Już w najbliższy piątek dojdzie do wyczekiwanego finału Gromdy! Krystian Kuźma zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem, który okazał się tak zwanym ”czarnym koniem” rywalizacji. Czy w ostatnim pojedynku dojdzie do niespodzianki? Kubiszyn już parokrotnie potrafił zaskoczyć i nie mówimy tutaj tylko o rywalizacji na gołe pięści.

Ponadto na trzeciej edycji Gromdy zobaczymy nowy turniej, gdzie główną nagrodą będzie 100 tysięcy złotych. Swoją szansę ponownie dostanie Vasyl Halych. Reprezentant Shark Top Team ostatnim razem zaprezentował się z naprawdę świetnej strony. Ponadto nie zabraknie ciężkich! Mowa o Karolu Żołowskim, który większości znany jest jako pogromca Kamila ”Augustowskiego T-Rexa” Walusia.

Zobaczcie brutalny nokaut w wykonaniu Tysona!

Bez wątpienia Krystian Kuźma będzie faworytem piątkowego finału. Kto zgarnie główną pulę? Mamy gwarancje, że Mateusz Kubiszyn postawi twarde warunki. Przypomnijmy, że jest to utytułowany kick-boxer, ale również zawodowy bokser. Kubiszyn w ostatnim czasie sprawił spore problemy dla Adama Balskiego, który przez wielu był/jest uważany za duży talent.

Jest również wideo z brutalnego nokautu! Mowa tutaj o walce ”Tysona” z Łukaszem ”Brodaczem” Załuską. Wojownik z Torunia ciężko znokautował reprezentanta Arrachionu Olsztyn. Sami zobaczcie.

DON DIEGO, wyszkolony puncher, sportowy świr szukający adrenaliny. Twardy chłopak, który nie boi się nikogo. Mistrz świata w kickboxingu. Oto jego historia.
DON DIEGO vs TYSON, czyli wielki finał walk na gołe pięści już 11 grudnia. NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tv Czas pokazać kto jest największym sk*rwielem w tej grze! GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści Nie ma miękkiej gry.#GROMDA #GROMDA3

TYSON, uliczny wojownik o nieustępliwym charakterze. Chłopak z trudną przeszłością. Polski król nokautu walk na gołe pięści. Oto jego historia.TYSON vs DON DIEGO, czyli wielki finał walk na gołe pięści już 11 grudnia. NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tv Czas pokazać kto jest największym sk*rwielem w tej grze! GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści Nie ma miękkiej gry.#GROMDA#GROMDA3

Zobacz także:

Najman zapowiada następne pozwy! Kogo obstawiacie tym razem?

Marcin Najman nie zamierza tak tego zostawić. Częstochowianin zapowiada następne pozwy. Kto tym razem? Sami zobaczcie

Wiemy kiedy Tomasz Adamek wraca na ring! Czekacie?

Tomasz Adamek zdradził, kiedy stoczy swój następny pojedynek. ”Góral” nie wyklucza, że będzie to jeszcze parę walk