MMA PLBoksWielkie gwiazdy na gali w Wielkim Klinczu! Mike Tyson, Elton John, Lady Gaga i inni! Absurd organizatora?

Wielkie gwiazdy na gali w Wielkim Klinczu! Mike Tyson, Elton John, Lady Gaga i inni! Absurd organizatora?

Foto: Twitter/ Mike Tyson

W najbliższy piątek 11 grudnia odbędzie się gala Rocky Boxing Night 7 im. Jana Biangi. Co ciekawe, wielkie gwiazdy pojawią się na tej gali w Wielkim Klinczu pod Kościerzyną!

Wszystko za sprawą pomysłu promotora Krystiana Każyszki, który chce, by wokół ringu w najbliższy piątek było mnóstwo gwiazd! Pomysł ten jednak wywołuje spore kontrowersje!

Wielkie gwiazdy na gali w Wielkim Klinczu! Mike Tyson, Elton John, Lady Gaga i inni! Absurd organizatora?

Walką wieczoru gali Rocky Boxing Night 7 będzie pojedynek Igora Jakubowskiego z Michalem Plesnikiem. Pierwotnie najważniejszą walką tego wieczoru miało być starcie Nikodema Jeżewskiego z Yourim Kalengą. Polak dostał jednak szansę walki z Lawrencem Okolie na gali w Londynie i z tej okazji skorzystał.

Krystian Każyszka w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl przyznał, że zamierza skorzystać z niecodziennej opcji promocji gali w Wielkim Klinczu.

Otóż, pod ringiem zamierza postawić figury woskowe największych gwiazd sportu i show-biznesu!

” […] dzięki zabiegom marketingowo-promocyjnym udało się “zaprosić” wielkie osobistości ze świata sportu, filmu, estrady, a chodzi takie postacie jak Mike Tyson, Bruce Willis, Brad Pitt, Mick Jagger, Robert De Niro, Lady Gaga, Elton John, Quentin Tarantino, Tom Cruise, Monica Bellucci, Angelina Jolie i Antonio Banderas.” – przyznał.

Promotor jest przekonany, że pomysł ustawienia figur woskowych znanych postaci sprawdzi się w czasach pandemii koronawirusa i będzie dobrze wyglądało w telewziji:

“W czasie pandemii koronawirusa trybuny opustoszały, kibiców nie ma na wielu imprezach sportowych. To sprawia, że widowiska sportowe, w tym gale bokserskie, niestety tracą na swym prestiżu czy popularności. Wychodząc naprzeciw tym bolączkom organizatorzy na całym świecie decydują się np. na różne rozwiązania, np. umieszczanie kartonowych postaci kibiców, imitowanie dopingu fanów itd. Naszym innowacyjnym pomysłem jest zaproszenie na galę do Wielkiego Klincza tych wielkich osobistości. Grzecznościowo udostępniono nam specjalne figury i zostaną one umieszczone na trybunach hali sportowej. Z pewnością na żywo i w transmisji telewizyjnej będzie to wyglądało atrakcyjnie.”

Zobacz także:

Już w piątek wielki finał GROMDY! Jak typujecie?

Już w najbliższy piątek odbędzie się finał Gromdy. ”Tyson” czy ”Don Diego”? Fajerwerki gwarantowane!

Joshua vs. Pulev – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali z udziałem Wacha i Jeżewskiego

Już w najbliższą sobotę w Wembley Arena w Londynie odbędzie się gala bokserska, podczas której szali postawione zostaną pasy mistrzowskie w królewskiej dywizji wagowej. Nie zabraknie też Polaków.