MMA PLMMA-VIPMMA VIP: Szok! Raper GSP chce walczyć z Rafalalą… zakuty w kajdankach!

MMA VIP: Szok! Raper GSP chce walczyć z Rafalalą… zakuty w kajdankach!

Takiego starcia nie było jeszcze nigdzie na świecie. Coraz to nowe pomysły pojawiają się przy organizacji MMA VIP. Na trzeciej edycji wystąpi GSP, który na gołe pięści zmierzy się z Kazikiem Klimatem Kartelem. Raper już w tym momencie ma pomysł na parę pojedynków.

Rafalala

W walce wieczoru najbliższej edycji zobaczymy powrót z emerytury Marcina Najmana. ”El Testosteron” dwudziestego dziewiątego października zmierzy się z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim. Trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie.

Tego jeszcze nie było!

GSP już dwudziestego dziewiątego października zadebiutuje w organizacji MMA VIP. Będzie to starcie z Kazikiem Klimatem Kartelem. Raper ma jednak pomysł na następne pojedynki. Byłoby to starcie z ”Rafalalą” – którego po prostu nie lubi.’

Warto zaznaczyć, że GSP chce mieć skute ręce w kajdanki. W ten sposób mógłby tylko wyprowadzać kopnięcia. Raper zapewnia, że to wystarczy, aby pokonać transwestytę.

Pojawia się problem z dobraniem przeciwnika Nianie Kukawskiej (bo tak aktualnie widnieje w dowodzie osobistym). Wygląda na to, że debiut ”Rafalali” nie odbędzie się już na najbliższej edycji MMA VIP.

Zobacz także:

Awantura przed konferencją MMA VIP 3! Kazik rzucił się z pięściami na Żuroma! [WIDEO] Oglądaliście?

Dymy były już przed konferencją prasową MMA VIP 3. Kazik Klimat Kartel postanowił rzucić mocne słowa w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Na tym się nie skończyło, bo w pewnym momencie w grę poszły pięści. O ich starciu mówiło się w kontekście trzeciej edycji, lecz ”Żurom” postanowił przyjąć lepszą propozycję organizacji.

MMA VIP 3: Trener Bonusa BGC pojawił się na konferencji prasowej Najmana! Dostał propozycję walki! Zaskoczeni?

Eryk Bręczewski pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 3, która odbędzie się dwudziestego dziewiątego października. Trener ”Bonusa BGC” dostał propozycję walki z ”Antykonfidentem”, ale postanowił odmówić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis