MMA PLFerrariMMA VIP 3: Trener Bonusa BGC pojawił się na konferencji prasowej Najmana! Dostał propozycję walki!

MMA VIP 3: Trener Bonusa BGC pojawił się na konferencji prasowej Najmana! Dostał propozycję walki!

Eryk Bręczewski pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 3, która odbędzie się dwudziestego dziewiątego października. Trener ”Bonusa BGC” dostał propozycję walki z ”Antykonfidentem”, ale postanowił odmówić.

Bręczewski

Tym razem to ”Ferrari” został zaczepiony i spoliczkowany. Roślik nie zamierzał być dłużny i od razu wszedł w bijatykę. Po jednym z ciosów Bręczewski padł na ziemię. Do wszystkie doszło po ceremonii ważenia przed galą High League 1.

Nokaut zobaczycie poniżej:

Trener Bonusa BGC zawalczy u Najmana?

Tego nie możemy wykluczyć! Nie będzie to jednak najbliższa trzecia edycja, ponieważ Eryk Bręczewski odmówił i nie zmierzy się z ”Antykonfidentem”. Eryk jest gotowy, ale tylko na walkę w kick-boxingu, a na MMA potrzebuje po prostu więcej czasu. Bręczewski podczas konferencji zaznaczał, że nie będzie robił sztucznych dymów, bo prawdziwy konflikt ma z wspomnianym wcześniej ”Ferrarim”.

Cała konferencja poniżej:

Konferencja MMA VIP 3

Zapraszamy na konferencję MMA VIP 3!Już dziś przekonacie się czy Marcin Najman wróci do klatki! Z kim zmierzy się Rafalala oraz Polski Ken! Na konferencji nie zabraknie również Żuroma, Tomka Chica oraz Miśka z Nadarzyna!Oglądaj nas od 18.00! Będą DYMY!!

Posted by MMA-Vip on Thursday, September 9, 2021

Zobacz także:

”Zaleś” przeprasza Różala i tłumaczy sytuację! Piszczek podał się za mistrza PunchDown! Widzieliście?

Jak się okazuje to nie Dawid Zaleś postanowił w mocnych słowach skrytykował Marcina Różalskiego. ”Zaleś” w mediach społecznościowych tłumaczy całą sytuację i przeprasza popularnego ”Różala”. Odpowiedzialny za komentarz w mediach społecznościowych jest Michael Piszczek, który właśnie z tego jest znany – wielokrotnie obrażał cenionych wojowników.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis