MMA PLMMA-VIPAwantura przed konferencją MMA VIP 3! Kazik rzucił się z pięściami na Żuroma! [WIDEO]

Awantura przed konferencją MMA VIP 3! Kazik rzucił się z pięściami na Żuroma! [WIDEO]

Dymy były już przed konferencją prasową MMA VIP 3. Kazik Klimat Kartel postanowił rzucić mocne słowa w kierunku Andrzeja Żuromskiego. Na tym się nie skończyło, bo w pewnym momencie w grę poszły pięści. O ich starciu mówiło się w kontekście trzeciej edycji, lecz ”Żurom” postanowił przyjąć lepszą propozycję organizacji.

Żurom

Kazik Klimat Kartel swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje dwudziestego dziewiątego października.

Obecny na konferencji prasowej ”Misiek z Nadarzyna” potwierdził, że dojdzie do jego debiutu w MMA, a jego przeciwnikiem będzie Andrzej Żuromski. Doszło nawet do pierwszego face to face. Walka jest planowana na początek 2022 roku.

Jest ostra spina!

Tu jest mocny konflikt. Kazik Klimat Kartel w pewnym momencie nie wytrzymał i z pięściami rzucił się na Andrzeja Żuromskiego. Długo nie musieliśmy czekać na komentarz ”Żuroma”.

Miałem nie zabierać głosu, ale widzę, że to było przygotowane specjalnie ( skoro powstało video i zostało wrzucone 🙂 ) Cała akcja miała miejsce przed konferencja prasowa MMA-VIP 3. Kazik podszedł z partyzanta i mnie zaatakował ( tego na tym video już nie ma, bo jest ucięte ) Zadał może z 7-9 ciosów z czego obroniłem wszystkie unikami i na garde, wszedł mu tylko jeden na lewy policzek. Wleciała ochrona i wszystko się zakończyło. Słownictwo tego prostaka zostawiam bez komentarza, bo ciota nie jestem i nigdy nie współpracowałem z Policja, więc ” sztywny git ” mnie pomówił i to nie jego pierwszy raz niestety, bo to świadczy źle o nim , a nie o mnie. Widać,że nie trzyma ciśnienia, po swoim nieudanym dissie na mnie, a raczej samemu się zdissowal nagrywając takie coś 🙂🙂🙂 Dziś też mu nie pykło, bo chciał mnie wyprowadzić z równowagi, był wściekły, że póki co do naszej walki nie dojdzie, bo po prostu Włodarze MMA-VIP dali mi lepsze oferty i zamiast jakiegoś Kazika , wolę walczyć z Czikiem lub Miśkiem z Nadarzyna. Poznałem dziś siłę ciosu tego KKK i jakoś na mnie wrażenia to nie zrobiło 🙂 Do walki dojdzie, ale ta nieszczęsna postać, to nie jest dla mnie priorytet, bo gdyby nie ja, to by nikt o nim nie usłyszał i w MMA-VIP lub innej frikowej federacji by nie miał szans zawalczyć. Mówił wszystkim, że spontanicznie zaatakował, to pytam się hahahaha, skąd nagranie telefonem z boku, jak to trwało kilka sekund i nikt by nie zdążył tego nagrać 😉🙂🙂🙂 . Żenada.pl PS Można hejtowac hahahaha

Sytuację tą możecie zobaczyć poniżej:

😔 Niestety, testosteron dał się we znaki naszym zawodnikom.Nie popieramy ataków przed galą ‼️Czy w końcu dojdzie do ich pojedynku w klatce⁉️

Posted by MMA-Vip on Saturday, September 11, 2021

Zobacz także:

MMA VIP: To się dzieje! Misiek z Nadarzyna potwierdza walkę z Żuromem! Co wy na to?

Mirosław Dąbrowski oficjalnie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Do debiutu ”Miśka z Nadarzyna” miałoby dojść na czwartej edycji MMA VIP, która planowana jest na początek 2022 roku. Przeciwnikiem Mirosława będzie Andrzej Żuromski.

MMA VIP 3: Oficjalnie Marcin Najman wraca z emerytury! Zaskakujący przeciwnik ”El Testosterona”! Zaskoczeni?

Marcin Najman dalej zaskakuje! ”El Testosteron” oficjalnie wraca do klatki. Do najbliższego starcia dojdzie pod koniec października na trzeciej edycji MMA VIP. Trzeba przyznać, że jest to dość zaskakujący i kontrowersyjny przeciwnik. Najman będzie zdecydowanym faworytem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis