MMA PLMMA-VIPMMA VIP: ”Szczena” wściekły na Jarka Mergnera! Dojdzie do walki?

MMA VIP: ”Szczena” wściekły na Jarka Mergnera! Dojdzie do walki?

Takie starcie wzbudzi duże zainteresowanie, a w mediach społecznościowych robi się gorąco. Ryszard Dąbrowski na facebooku rzucił mocne słowa w kierunku Jarosława Mergnera. Przypomnijmy, że obaj znani są z programu ”Chłopaki do wzięcia” transmitowanego na kanałach Polsatu.

Jarek Legancko na swoim oficjalnym profilu poinformował, że dostał propozycję walki w mieszanych sztukach walki. Uczestnik popularnego programu postanowił odmówić.

Powiem tak też chcieli mnie wziąć na tą walkę w MMA, ale ja nie chciałem, bo to wszystko dla ściemy było. Z tego Ryśka Szczeny sobie jaja robili, żeby po prostu z niego żarty zrobić. Idzie tam na pokaz i ktoś go tam obraża. Jak tak można obrażać i wyzywać. To nie może tak być, że idzie na walkę i ktoś go tam obraża. Dlatego ja tam nie szedłem, bo to jest wszystko dla ściemy (…) To jest śmiech na sali. Ja bym pojechał i został potem oszukany. Bilety drogie, a nie ma nic taniego. Sprawa jest tak, że z chłopaka zrobili pośmiechowisko. Ktoś przyjrzy się tym filmom to na to wychodzi. U mnie musi być coś takiego jak na papierku, muszę zobaczyć co i jak się rozchodzi i tyle. A nie takie owijanie kota w bawełnę.

o walce mma

o walce mma

Posted by Jarek Mergner Chłopak do wzięcia on Sunday, July 18, 2021

Szczena ostro do Mergnera!

Jarosław Mergner w swoim materiale zapewniał, że ludzie robią sobie żarty z Ryszarda Dąbrowskiego i nie traktują go poważnie. Na te słowa postanowił odpowiedź wściekły ”Szczena”.

Szczena
Szczena

”Szczena” swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy pod koniec października na trzeciej edycji MMA VIP. Już niebawem poznamy jego przeciwnika.

Ryszard 💵 #RichieRich 💵Szczena czeka na przeciwnika‼️🤔 Którego bohatera Chłopaki do wzięcia widzicie w klatce z Rysiem⁉️#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Friday, August 13, 2021

Ryszard 💵 #RichieRich 💵Szczena czeka na przeciwnika‼️🤔 Którego bohatera Chłopaki do wzięcia widzicie w klatce z Rysiem

Zobacz także:

Conor McGregor wyśmiał Khabiba za zdanie o ring girls. Wygrał internety memem?

Conor McGregor wyśmiał Khabiba Nurmagomedovowa za jego zdanie o obecności ring girls na galach sportów walki. Irlandczyk udostępnił mema, który szybko jest retweetowany w mediach społecznościowych.

Tomasz Romanowski o freak fightach: Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać! Co wy na to?

Tomasz Romanowski wypowiedział się ostatnio na bardzo popularny temat. Mowa oczywiście o freak fightach, które cieszą się coraz większą popularnością wśród nastolatków i nie tylko. Prawdą jest jednak to że ten rodzaj rozrywki odgrywa dużą rolę w polskim MMA.