MMA PLNajnowszeMMA-VIPMMA VIP: ”Szczena” bije teścia? Ryszard Dąbrowski staje się coraz większy!

MMA VIP: ”Szczena” bije teścia? Ryszard Dąbrowski staje się coraz większy!

Ryszard Dąbrowski rusza z przygotowaniami do drugiej zawodowej walki. Popularny ”Szczena” z dnia na dzień rośnie. Czyżby Dąbrowski wspomógł się środkami dopingowymi? Co oczywiście nie jest zakazane!

Szczena

Ryszard Dąbrowski zaskoczył wszystkich podczas drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Szczena” już w pierwszej odsłonie zastopował również debiutującego Alana ”Psychotropa” Gruchałe. Początek należał do przeciwnika. Warto zaznaczyć, że Gruchała przystępował do tej walki z poważną kontuzją. Mimo wszystko ”Psychotrop” postanowił zaryzykować.

Dąbrowski robi się coraz większy!

Ryszard Dąbrowski w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie, po którym można zauważyć duże zmiany sylwetki ”Szczeny”.

Trening ruszył pełną parą

Szczena

Zobaczcie co powiedział Dąbrowski po pierwszej zawodowej walce:

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zapewnia: Ring girls to najbardziej bezużyteczne osoby w MMA! Co wy na to?

Duża burza powstała po ostatniej wypowiedzi Khabiba Nurmagomedova (29-0). Dagestańczyk wyraził swoją opinię na temat ring girls na galach mieszanych sztuk walki.

Marcin Różalski ostro komentuje zachowanie Kwiecińskiego! Chodzi o pieska na grillu! Widzieliście?

Nie tak dawno przy Alanie Kwiecińskim było głośno i to nie z powodu następnej walki! Na zawodnika FAME MMA spadła krytyka, gdy śmiał się, że zamknie pieska na grillu. Kwieciński próbował obrócić wszystko w żart. Warto jednak zaznaczyć, że grill był zimny. Nie zmienia to jednak faktu, że ”żart” był po prostu słaby.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis