MMA PLKwiecińskiMarcin Różalski ostro komentuje zachowanie Kwiecińskiego! Chodzi o pieska na grillu!

Marcin Różalski ostro komentuje zachowanie Kwiecińskiego! Chodzi o pieska na grillu!

Nie tak dawno przy Alanie Kwiecińskim było głośno i to nie z powodu następnej walki! Na zawodnika FAME MMA spadła krytyka, gdy śmiał się, że zamknie pieska na grillu. Kwieciński próbował obrócić wszystko w żart. Warto jednak zaznaczyć, że grill był zimny. Nie zmienia to jednak faktu, że ”żart” był po prostu słaby.

Na takie zachowanie szybko zareagowali zawodnicy mieszanych sztuk walki. Mowa choćby o Czarku Oleksejczuku, który w przyszłości może zmierzyć się z popularnym ”Alanikiem”.

@alan.kwiecinski92 od zawsze wiedziałem ze coś jest z tobą nie tak,ale bądź pewny ze jak dojdzie do naszej walki to oprócz tego ze dostaniesz wpier…ol to po walce tez Ci zrobię tak samo jak Ty zrobiłeś biednemu pieskowi. Z racji tego ze sam prowadzę gospodarstwo i mam masę zwierząt o które muszę dbać,to nie pozwolę na takie patologiczne zachowania.Zawsze mówiłem jak jest i tym razem robię to samo. Jak widać pomysł z „wyjaśnianiem” frików był bardzo trafiony,chore zachowania powinny mieć konsekwencje zawsze i wszędzie. Do zobaczenia w klatce  Część wypłaty z walki zostanie przekazana dla schroniska z pieskami.

Różalski: Nie umiejętności sportowe tylko zasięgi! 

Marcin Różalski w rozmowie z Olimp Sport Nutrition krótko skomentował ostatnie kontrowersyjne zachowanie Alana Kwiecińskiego.

Cieszę się, że są takie gale i dają ludziom zarabiać. Ja nikomu do kieszeni nie patrzę. Przykre jest to, że zawodnicy sportowi tak nie zarabiają, takich pieniędzy jak tam. Oczywiście ktoś powie, a to trzeba sobie zrobić zasięgi. No to jest dzisiaj wyznacznik. Nie umiejętności sportowe tylko zasięgi. No jeden błazen k*rwa wsadził psa na grilla. Sobie zrobił taki k*rwa żarcik nie… Nie był gorący, ale sama scena żartu… Najgorsze wiesz co jest? Najgorszy jest taki pi*rdolony żarcik, jak ktoś robi z siebie wielkiego elokwencika i takiego wiesz przyjaciela zwierząt. To jest słabe, ale ludzie to oglądają, mówią i robi się przez to kocioł. No i powstaje.               

Zobacz także:

GROMDA 6: Tomasz Gromadzki zdradził na co przeznaczy wygraną po finale! Zaskoczeni?

Już siedemnastego września odbędzie się szósta edycja GROMDY. W głównej walce zobaczymy wyczekiwany finał pomiędzy Tomaszem Gromadzkim, a Vasylem Halychem. ”Zadyma” już w tym momencie zdradził na co przeznaczy wygraną po finale.

Marek Piotrowski walczy: Mój stan odbiera chęć istnienia, ale wierzę, że mogę wyzdrowieć! Pamiętacie o legendzie?

Marek Piotrowski to najbardziej utytułowany zawodnik w naszym kraju. Legenda kick-boxingu dalej walczy! Tym razem jest to wojna o zdrowie, ale nie brakuje tutaj motywacji i determinacji.