MMA PLNajnowszeMMA-VIPMMA VIP: Organizacja nagrodzona! Otrzymali nagrodę Top Polish Brands!

MMA VIP: Organizacja nagrodzona! Otrzymali nagrodę Top Polish Brands!

Wczoraj doszło do spotkania, na którym organizacja MMA VIP została doceniona – otrzymali nagrodę Top Polish Brands. Przypomnijmy, że federacja posiada dwóch właścicieli (Marcin Najman i Dariusz Kosowski).

Najman

Do drugiej edycji dojdzie już w najbliższy piątek w Częstochowie. Na hale będzie mogło wejść 300 kibiców, którzy na żywo będą mogli zobaczyć w akcji: Szymona ”Taxi Złotówę” Września, Tomasza Chica, Krystiana Pudzianowskiego czy Ryszarda ”Szczenę” Dąbrowskiego.

Organizacja nagrodzona!

Zbliża się dopiero druga edycja MMA VIP, a organizacja już w tym momencie została zagrodzona.

Miło nam poinformować, iż organizacja MMA-VIP otrzymała nagrodę podczas VII Forum Biznesu nagrodę Top Polish Brands! Jesteśmy dumni iż Kapituła dostrzegła naszą pracę i nasz produkt. Marcin Najman i Dariusz Kosowski

Gala Najmana w PPV – jak oglądać?

KUP DOSTĘP DO PPV ZA 32,95 ZŁ

Gala MMA-VIP 2 dostępna będzie w systemie PPV w serwisie beecast.tv. Dostęp do usługi kosztuje 32,95 zł. Płatności możemy dokonać za pomocą karty płatniczej, przelewu internetowego, BLIK-a czy też systemu PayPal.

Galę można oglądać jednocześnie na jednym urządzeniu. Transmisja dostępna będzie na całym świecie.

Zobacz także:

FAME MMA: Norman Parke gotowy na rewanż z Don Kasjo! Tym razem w formule… MMA! Kasjo się zgodzi?

Norman Parke (28-7-1) jest gotowy na rewanż z Kasjuszem Życińskim, lecz jest jedno ”ale”. Były zawodnik UFC chciałby, aby tym razem ich starcie odbyło się na zasadach mieszanych sztuk walki.

Kto będzie następnym rywalem Pudziana w KSW? Kawulski: Bardzo bym chciał, żeby do tej walki doszło!

Wszyscy zastanawiają się kto będzie teraz przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego (15-7). 44-latek aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. W tej sprawie głos zabrał Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis