MMA PLDon KasjoFAME MMA: Norman Parke gotowy na rewanż z Don Kasjo! Tym razem w formule… MMA!

FAME MMA: Norman Parke gotowy na rewanż z Don Kasjo! Tym razem w formule… MMA!

Norman Parke (28-7-1) jest gotowy na rewanż z Kasjuszem Życińskim, lecz jest jedno ”ale”. Były zawodnik UFC chciałby, aby tym razem ich starcie odbyło się na zasadach mieszanych sztuk walki.

Przypomnijmy, że włodarze FAME MMA również są zainteresowani, aby w niedalekiej przyszłości doszło do ich rewanżowego starcia.

Po ostatnim wpisie ”Don Kasjo” możemy wnioskować, że jego następna walka to tylko kwestia czasu.

KRÓL JEST TYLKO JEDEN. Zawsze ten sam, najebany, uśmiechnięty, szczęśliwy Don Kasjo KRÓL. Czy mnie jeszcze zobaczycie Hmm czy mi się chce walczyć z ludźmi którzy maja kompleks Don Kasjo możliwe że tak będzie zawsze bo sam rywal w ringu nie da rady z Królem wiec kto następny ? #101twarzydonkasjo#teamdonkasjo

Parke gotowy na rewanż!

Norman Parke (28-7-1) ma już zaplanowaną walkę, ale nie zamierza na niej poprzestać. ”Stormin” w mediach społecznościowych zdradził, że jest chętny na rewanż z Kasjuszem Życińskim. Tym razem jednak byłoby to starcie w formule MMA.

Taka opcja wydaje się jednak mało prawdopodobna. Niewykluczone, że ich drugie starcie byłoby ponownie w boksie tylko tym razem w ringu oraz z sędziami bokserskimi.

Zobacz także:

Kim jest Tomasz Chic? Przeciwnik Krystiana Pudzianowskiego na MMA VIP 2!

Czas na przedstawienie sylwetki następnego uczestnika drugiej edycji MMA VIP, która osiemnastego czerwca odbędzie się w Częstochowie. W walce wieczoru swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje Tomasz Chic, a jego przeciwnikiem będzie Krystian Pudzianowski.

Don Kasjo kusi kolejną walką: Zawsze ten sam, na***any, uśmiechnięty, szczęśliwy! To kto następny?

Bohater jednej z najgłośniejszych walk w ostatnich miesiącach w Polsce Don Kasjo kusi kolejną walką, którą najprawdopodobniej stoczy w organizacji FAME MMA.