MMA PLKawulskiKto będzie następnym rywalem Pudziana w KSW? Kawulski: Bardzo bym chciał, żeby do tej walki doszło!

Kto będzie następnym rywalem Pudziana w KSW? Kawulski: Bardzo bym chciał, żeby do tej walki doszło!

Wszyscy zastanawiają się kto będzie teraz przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego (15-7). 44-latek aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. W tej sprawie głos zabrał Maciej Kawulski.

Pudzianowski wystąpił w walce wieczoru ostatniej 61 edycji w Trójmieście. Starcie z ”Jurasem” było świetnym posunięciem medialnym. Walka dostarczyła sporo emocji. Łukasz Jurkowski (17-12) miał swoje momenty, aby zaszokować zgromadzoną publiczność w hali. Ostatecznie Pudzianowski w trzeciej rundzie znalazł sposób, aby zakończyć walkę przed czasem.

Maciej Kawulski wskazał potencjalnego rywala Pudziana!

Maciej Kawulski w rozmowie z Sportowymi Faktami wskazał następnego potencjalnego przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego (15-7). Jeden z właścicieli KSW chciałby doprowadzić do starcia z Bombardierem (2-0).

Bardzo bym chciał, żeby do tej walki doszło, i uważam, że z jakiegoś dziwnego powodu budziła u fanów duże oczekiwania. Warto do tego pomysłu wrócić. Mogę zapowiedzieć, że będziemy dążyć do realizacji tego starcia. Z naszej strony zrobimy wszystko, żeby dać fanom to, na co zasłużyli. Ale pamiętajmy, że czasami są na przeszkodzie stają jakieś zdarzenia losowe, różnice kulturowe, stan zdrowia zawodnika. Jeżeli wszystko ułoży się po naszej myśli, będziemy pchać tę taczkę obłędu w stronę tej walki.

Kawulski wypowiedział się też o hitowym zestawieniu. Mowa tutaj oczywiście o starciu Mariusza Pudzianowskiego (15-7) z… Mamedem Khalidovem (35-7-2).

Wszystko, co interesuje kibiców, interesuje również mnie. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie trudniejszego do realizacji zestawienia od tego właśnie. I nie sądzę, żeby było ono przyjęte brawami ze strony obu zawodników (…) Od rozmowy w wywiadzie do konkretnej decyzji jest bardzo daleka droga.

Zobacz także:

Sylvester Stallone chciał, aby w trzeciej części ”Rocky” zagrał Jan Paweł II! Wiedzieliście?

Czas na następną ciekawostkę! Jak się okazuje Sylvester Stallone miał ciekawy pomysł przy trzeciej części ”Rocky”. 74-latek w filmie chciał zaangażować papieża… Jana Pawła II!

W przyszłości dojdzie do drugiego starcia Błachowicz-Adesanya? Prezydent UFC zabrał głos!

Te starcie cieszyło się dużym zainteresowaniem! Dana White zabrał głos w sprawie potencjalnego rewanżu Jana Błachowicza (28-8) z Israelem Adesanyą (20-1), do którego mogłoby dojść w przyszłości. Nigeryjczyk zapewniał, że jeszcze będzie chciał spróbować swoich sił w wadze półciężkiej.