MMA PLEFM SHOWNorman ParkeMMA VIP: Kazik Klimat Kartel uważa, że pokonałby…. Normana Parke!

MMA VIP: Kazik Klimat Kartel uważa, że pokonałby…. Normana Parke!

Wojciech Ochnicki już dwudziestego dziewiątego października wystąpi na MMA VIP 3 w Częstochowie. ”Kazik Klimat Kartel” na gołe pięści zmierzy się z ”GSP”. Kazik zdradził jaki jest jego wymarzony pojedynek w przyszłości. Wojciech zaskoczył swoją wypowiedzią.

Niewykluczone, że w przyszłym roku dojdzie do walki z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Tu jest prawdziwa spina. Za kulisami pierwszej konferencji prasowej promującą MMA VIP 3 doszło do rękoczynów.

Cała sytuacja poniżej:

😔 Niestety, testosteron dał się we znaki naszym zawodnikom.Nie popieramy ataków przed galą ‼️Czy w końcu dojdzie do ich pojedynku w klatce⁉️

Posted by MMA-Vip on Saturday, September 11, 2021

Kazik Klimat Kartel: Celuje w księżyce żeby być bliżej gwiazd!

Wojciech Ochnicki w rozmowie z portalem TV Reklama zdradził jakie jest jego wymarzone starcie. ”Kazik Klimat Kartel” nie ukrywa, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. To nie koniec, bo Kazik uważa, że już w tym momencie pokonałby… Normana Parke.

Ja parteru nie robię, jestem z bokserskiej rodziny i mamy cel bokserski. Moje szczyty marzeń? Chciałbym później z Don Kasjo zaboksować, z Parke uważam że bym wygrał. Z Kasjo byłoby mega wyzwanie, ale celuje w księżyce żeby być bliżej gwiazd.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! Kto następny?

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! 30-latek otrzymał już datę oraz rywala, z którym zmierzy się w swoim kolejnym pojedynku.

Organizacja podjęła decyzje! Nie Chic, a Misiek z Nadarzyna zmierzy się z ”Żuromem” na MMA VIP 4! Kto będzie górą?

Podczas drugiej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3 doszło do ogłoszenia. ”Misiek z Nadarzyna” oficjalnie będzie najbliższym przeciwnikiem Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego. Do walki dojdzie na początku 2022 roku.